تاریخ: ۱۴:۰۹ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: تلاش ما این است که در دو بازی پایانی بیشترین امتیاز را بگیریم تا چند پله در جدول صعود کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علیرضا نقی‌زاده درخصوص قرار گرفتن گسترش فولاد در جایگاه نهم جدول  گفت: مطمئنا بازیکنان، کادر فنی و مسئولان باشگاه از این جایگاه راضی نیستند. دو بازی دیگر باقی‌مانده که اگر خوب نتیجه بگیریم، حتی می‌توانیم تا رتبه ششم جدول صعود کنیم. قرار گرفتن در این جایگاه هدفی بود که از ابتدا ترسیم کرده بودیم و امیدوارم به این هدف دست پیدا کنیم.

وی درخصوص بازی با استقلال خوزستان در هفته بیست‌ونهم تأکید کرد: آنها در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نشان دادند که تیم باکیفیتی هستند. ما کار سختی داریم، ولی در چند بازی نتیجه نگرفتیم و حتما باید در این بازی به پیروزی برسیم.

نقی‌زاده درمورد اینکه گفته می‌شود با چند پیشنهاد خوب از تیم‌های لیگ‌برتری مواجه است، گفت: من چند پیشنهاد دارم، اما با باشگاه گسترش فولاد قرارداد دارم. به این قرارداد پایبند هستم، اما مهم این است که باشگاه هم به تعهدات خودش پایبند باشد. باید دید تا پایان فصل چه اتفاقاتی رخ خواهد داد./تسنیم

پاسخی بگذارید