تاریخ: ۱۴:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی آرژانیتنی تیم فوتبال اتلتیکومادرید از اتهام اعتراض به داور بازی تیمش برابر ویارئال تبرئه و به این ترتیب محروم نخواهد شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از مارکا، در حالی که تصور می‌شد دیه‌گو سیمئونه به خاطر اعتراض‌هایش به یکی از کمک داوران بازی سه‌شنبه شب اتلتیکومادرید برابر ویارئال با محرومیتی طولانی مدت نقره داغ شود، او اکنون از این اتهام تبرئه شده و به این ترتیب در بازی‌های آتی تیمش می‌تواند روی نیمکت بنشیند.

در پایان دیداری که با شکست خانگی یک بر صفر اتلتیکومادرید برابر زیردریایی زرد همراه بود، سیمئونه دست روی شانه کمک داور اول انداخت و جملاتی به او گفت که تصور می‌شد نوعی اعتراض به تصمیماتش در این بازی بوده باشد. به همین دلیل برخی رسانه‌های اسپانیایی اعلام کردند که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا قصد دارد سرمربی آرژانتینی روخی‌بلانکو را طبق ماده ۱۲۰ اساسنامه انضباطی این کمیته، دو جلسه محروم کند.

اکنون اما اعلام شده است که محرومیتی در انتظار سیمئونه نخواهد بود چون در مکالمه‌اش با کمک داور بازی اعتراضی وجود نداشته است و او صرفاً خواهان بیشتر شدن وقت‌های اضافه به دلیل توقف بازی بوده است.

اتلتیکومادرید با قبول شکست خانگی اگرچه در رده سوم جدول لالیگا باقی ماند اما اکنون تنها به لطف کسب نتایج بهتر در بازی‌های رودرور از رقیب آندلسی بالاتر است./تسنیم

پاسخی بگذارید