تاریخ: ۱۳:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

برترین بازیکن رقابتهای قهرمانی آسیا گفت: بدون شک کار سختی پیش روی ما است، اما همه تلاش خود را می کنیم تا به عنوان سرگروه به دور بعد جام جهانی راه پیدا کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدعلی مختاری  درباره وضعیت تیم ملی گفت: شرایط تیم بسیار خوب است و آمادگی خیلی خوبی داریم تا به امید خدا بهترین عملکردمان را در این دوره از رقابتهای جام جهانی نشان بدهیم.

وی ادامه داد: شرایط خودم کاملا مناسب است و در این مدت آمادگی خیلی خوبی داشتم و سعی دارم این شرایط را حفظ کنم. البته تنها به موفقیت تیم فکر می کنم و می خواهم وظایفی که کادرفنی برایم درنظر گرفته را به بهترین شکل در زمین اجرا کنم.

برترین بازیکن رقابتهای قهرمانی ۲۰۱۷ آسیا درخصوص سه بازی دوستانه تیم ملی پیش از آغاز رقابتهای جام جهانی گفت: سه بازی دوستانه مقابل تیم های پاناما، تاهیتی و پاراگوئه ما را بیدارکرد. در واقع پس از این بازیها کاملا متوجه شدیم که به کجا آمده ایم و اهمیت بازی های پیش رو چقدر بالا است. با سه تیم مختلف بازی کردیم که هرکدام صاحب سبک خاصی بودند و خوشبختانه توانستیم به خوبی از هر سه آنها بگذریم.

مختاری با اشاره به گروه ایران در جام جهانی باهاما بیان کرد: شناخت خوبی از تیم های همگروهمان داریم. بدون شک کار سختی پیش روی ما است، اما همه تلاش خود را می کنیم تا به عنوان سرگروه به دور بعد جام جهانی راه پیدا کنیم.

وی در پایان درباره بازی امشب ایران در افتتاحیه جام جهانی مقابل مکزیک گفت: به هر حال بازی اول هر تورنمتی استرس و فشار ویژه خودش را دارد. تا حالا دو بار با تیم ملی مکزیک بازی کرده ایم و هر دو بار توانسیم پیروز شویم. برای بازی امشب هم با روحیه خوبی پا به این مسابقه می گذاریم چرا که می خواهیم حتما پیروز این دیدار باشیم./فارس

پاسخی بگذارید