تاریخ: ۱۳:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی سفیدپوشان مادریدی از عملکرد هافبک اسپانیایی تیمش و البته عملکرد دیگر بازیکنان این تیم در تقابل با لاکرونیا تمجید کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،زین‌الدین زیدان در پی پیروزی ۶ بر ۲ شب گذشته (چهارشنبه) تیمش در خانه دپورتیوو لاکرونیا در هفته سی‌وچهارم لالیگای اسپانیا در تمجید از هافبک ۲۵ ساله تیمش که در این بازی درخشش خاصی داشت، گفت: چنین اتفاقی کمتر می‌افتد که تماشاگران بخواهند بازیکن حریف را تشویق کنند، اما عملکرد ایسکو به قدری فوق‌العاده بود که هواداران لاکرونیا را به این کار واداشت.

وی ادامه داد: ایسکو کارهایی می‌کند که هر بازیکنی قادر به انجامش نیست و بابت همین بود که هواداران لاکرونیا او را تشوق کردند. برای ایسکو بابت عملکردی که از خود در این دیدار ارائه داد، خوشحالم. او هرگاه که وارد زمین شده، عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته است. این بازیکنان باکیفیتی که دارند کار من را برای انتخاب ترکیب مناسب سخت می‌کنند، اما به هر حال شنبه یک بازی دیگر (والنسیا) در پیش داریم که باید ببینیم چطور می‌توانیم خودمان را برای آن بازی آماده کنیم. همه ما مشتاق پیروزی در بازی بعدی‌مان هستیم و این مهم‌ترین چیز است.

زیزو ضمن تمجید از عملکرد تیمش در این دیدار پرگل اظهار داشت: ما در نیمه اول موقعیت‌های زیادی روی دروازه لاکرونیا خلق کردیم، اما موفق نشدیم از تمامی آنها استفاده کنیم. بیشتر بازیکنانی که در این بازی در ترکیب رئال بودند، معمولاً در ترکیب اصلی ما قرار نمی‌گیرند، اما از جنبه کار گروهی، نظم و اشتیاقی که داشتند، فوق‌العاده بودند.

زیدان صحبت‌های خود را این‌طور جمع‌بندی کرد: در حالی به مادرید بازمی‌گردیم که از عملکرد بازیکنانم در این دیدار بسیار رضایت دارم. حتی بازیکنانی که خیلی پیش از این فرصت بازی پیدا نکرده بودند، با تمرکز بودند و به لحاظ بدنی هم نمی‌توانستید تفاوت زیادی نسبت بازیکنان حریف ببینید. آنها در فرم و شکلی خوبی هستند و این را در این بازی به اثبات رساندند. این دست بازیکنان ما به دنبال بازی کردن هستند. من بازیکنان فوق‌العاده‌ای دارم که به دنبال به چالش کشیدن خود هستند و از حالا بازی‌هایی به مانند فینال یک جام در پیش داریم.

رئال مادرید با این برد ۷۵ امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به بارسلونای صدرنشین، تنها به خاطر نتایج بازی‌های رودررو صدر جدول را نتوانست از آبی‌واناری‌ها پس بگیرد./تسنیم

پاسخی بگذارید