تاریخ: ۱۰:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی الفتح عربستان اعلام کرد که تیمش بازی بهتری نسبت به استقلال خوزستان انجام داد و از شانس زیادی برای صعود برخوردار است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌های الفتح عربستان و استقلال خوزستان شب گذشته (سه‌شنبه) در بازی هفته پنجم گروه B لیگ قهرمانان آسیا به تساوی یک – یک بسنده کردند.

فتحی الجبال، سرمربی تونسی تیم الفتح عربستان درباره این بازی گفت: به نسبت تیم استقلال خوزستان به ویژه در نیمه‌دوم بهتر بودیم. هر چند حریف ما قدرت و جدیت زیادی داشت. ما فرصت‌هایی برای گلزنی داشتیم اما استفاده نکردیم. از این بازی خارج شدیم و نتیجه خوبی گرفتیم. با این حال الفتح یکی از بهترین‌ بازی‌های خود را در چند وقت اخیر به نمایش گذاشت و اگر با بدشانسی دقایق پایانی مواجه نمی‌شدیم پیروزی حاصل می‌شد.

وی در ادامه اظهار داشت: شانس‌ الفتح برای صعود به جمع ۱۶ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا در صورت پیروزی برابر لخویای قطر که پیش از این صعود خود را قطعی کرد و شکست استقلال خوزستان در بازی الجزیره امارات بسیار زیاد است.

در جدول رده‌بندی گروه B لیگ قهرمانان آسیا تیم لخویای قطر با ۱۱ امتیاز ضمن صدرنشینی صعود خود را قطعی کرد. تیم‌های استقلال خوزستان، الفتح عربستان و الجزیره امارات به ترتیب با امتیازهای ۸، ۶ و یک رتبه‌های دوم تا چهارم را در اختیار دارند.

در دیدارهای هفته پایانی، ۱۹ اردیبهشت ماه سال جاری استقلال خوزستان میزبان الجزیره امارات است و لخویای قطر به مصاف الفتح عربستان می‌رود./تسنیم

پاسخی بگذارید