بنابه نوشته یک روزنامه معتبر انگلیس، دوران حضور ایبرا در منچستریونایتد به خاطر مصدومیت به اتمام رسیده است.
تاریخ: ۱۵:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۵
نام نویسنده: آرمان رسول پور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،   چند روز قبل برخی مطبوعات اعلام کردند به خاطر مصدومیت سنگینی که زلاتان ایبراهیموویچ با آن مواجه شده، دوران فوتبالش به اتمام رسیده و کفش‌هایش را خواهد آویخت. اما روز گذشته این بازیکن واکنش نشان داد.او از طریق فضای مجازی اعلام کرد همچنان به بازگشت به میدان امیدوار است […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،   چند روز قبل برخی مطبوعات اعلام کردند به خاطر مصدومیت سنگینی که زلاتان ایبراهیموویچ با آن مواجه شده، دوران فوتبالش به اتمام رسیده و کفش‌هایش را خواهد آویخت.

اما روز گذشته این بازیکن واکنش نشان داد.او از طریق فضای مجازی اعلام کرد همچنان به بازگشت به میدان امیدوار است و تمام تلاش خود را برای کسب سلامتی و بازگشت قدرتمندانه می‌کند.

با این حال روزنامه دیلی‌میل که گزارشگرانش پیوسته منچستری‌ها را زیر نظر دارند، امروز ادعای دیگری کرد.

این نشریه نوشت حتی اگر ایبرا در سال آینده به مستطیل سبز بازگردد، حداقل دوران حضورش در من‌یونایتد به اتمام رسیده است.

این نشریه نوشت در خوش‌بینانه‌ترین حالت، ایبرا در صورت پشت سرگذاشتن دوره نقاهت سنگین، زمانی که به میدان بازگردد، ۳۶ ساله خواهد بود و معلوم نیست که چه شرایطی از نظر بدنی و آمادگی داشته باشد.

دیلی‌میل افزود: به همین خاطر مدیران اولدترافوردی پرونده  حضورش را بسته‌اند و به گرفتن مهاجمی دیگر می‌اندیشند. زلاتان هم می‌تواند پس از اتمام دوره نقاهت، مقدمات حضورش را در لیگ حرفه‌ای آمریکا، فراهم کند.

گلزن سوئدی و ۳۵ ساله که تابستان گذشته از پاری‌سن‌ژرمن به یونایتد‌ آمد، تا بازی با اندرلخت، گل‌های موثر و قابل شماری برای شیاطین سرخ زد. اما در این دیدار لیگ اروپا، دچار مصدومیت سنگین زانو شد تا جایی که کادر پزشکی اعلام کرد حداقل تا ژانویه سال ۲۰۱۸ قادر به فعالیت نخواهد بود.

پاسخی بگذارید