تاریخ: ۱۰:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دبیر سازمان لیگ فوتسال گفت که این سازمان درصدد تصویب قانونی است تا از این فصل، کسی به عنوان مربی-بازیکن در لیگ فعالیت نکند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کاظم سلیمانی درباره ادعاهای اعضای باشگاه دبیری تبریز مبنی بر اینکه چرا حکم دیدار این تیم مقابل شهروند ساری توسط کمیته فوتسال صادر شد، گفت: این حکم را کمیته انضباطی طبق ماده ۸۴ آیین‌نامه انضباطی صادر کرده و از آقایان درخواست می‌کنم این ماده از قانون را بخوانند. کمیته انضباطی دستور داد این ماده اعمال شود و این حکم چند ماه پیش به باشگاه دبیری هم ابلاغ شد. اینکه می‌گویند کمیته فوتسال این حکم را صادر کرده، برداشت آقایان است.

وی درخصوص تصمیم مدیران باشگاه دبیری و اینکه گفته بودند شاید در فصل آینده لیگ برتر شرکت نکنند، اظهار داشت: بستگی به حال خودشان دارد! حیف است باشگاه بزرگی چون دبیری از لیگ برتر کناره‌گیری کند. از  اعضای این باشگاه درخواست می‌کنم اگر در لیگ برتر به کار خود ادامه دادند، از روز نخست به خوبی مدیریت کنند، تا دقایق آخر تلاش کنند و تقصیر را گردن دیگران نیندازند. می‌خواهیم در نخستین جلسه هیئت رئیسه سازمان لیگ، قانونی بگذاریم و اظهار نظرهای سرمربیان، سرپرست‌ها و مدیران تیم‌ها را در صدور کارت برای آنها اثر دهیم.کسی نباید علیه سازمان لیگ و کمیته فوتسال حرفی بزند و آنها اگر حرفی و مدرکی دارند، باید در کمیته انضباطی و کمیته اخلاق مطرح کنند.

دبیر سازمان لیگ فوتسال با بیان اینکه برای هیئت رئیسه سازمان لیگ، هیچ تیمی با بقیه فرقی نمی‌کند تصریح کرد: برخی‌ها هر دفعه اظهار نظر می‌کنند در حالی که از آیین‌نامه انضباطی اطلاعی ندارند. اگر کمیته انضباطی حکمی دهد و به ما بگوید آن را اعمال  کن، ما هم اعمال خواهیم کرد اما برخی دوستان می‌خواهند کار خود را توجیه کنند. این افراد آدم‌های بزرگی هستند و خانواده فوتسال همه پاک و سالم‌اند. درست نیست سر یک برد و باخت، این صحبت‌ها را مطرح کنیم. شاید مشکل از مدیریت یا مربیگری این آقایان است و ما اینقدر مدیریت داریم که جواب آنها را بدهیم. می‌گویند تیم ما با هزینه شخصی اداره می‌شود، این در حالی است  که همه تیم‌ها با هزینه شخصی اداره می‌شوند. متأسفانه برخی دوستان کم‌لطفی می‌کنند و سازمان لیگ مظلوم است.

سلیمانی از برنامه هیئت رئیسه سازمان لیگ برای تصویب یک قانون دیگر خبر داد و به تسنیم گفت: می‌خواهیم قانونی در هیئت رئیسه مطرح کنیم که از امسال، دیگر مربی-بازیکن نداشته باشیم و هر کس یا مربی باشد یا بازیکن. مطمئن باشید اگر یک مربی باتجربه و کهنه‌کار بالای سر تیم باشد، حواسش کاملاً در زمین است، اما حواس یک مربی-بازیکن باید به مربیگری، حواشی و همه چیز باشد. این افراد که در لیگ ما فعالیت می‌کنند، افراد بزرگی هستند و دوستان ما محسوب می‌شوند، اما باید از بین بازی کردن و مربیگری، یکی را انتخاب کنند./خبرآنلاین

پاسخی بگذارید