تاریخ: ۱۰:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

الوحده امارات شب گذشته (دوشنبه) با برتری ۵ بر یک الریان قطر در بازی هفته پنجم گروه D لیگ قهرمانان آسیا با وجود قعرنشینی از شانس صعود برخوردار شد.ز

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خاویر آگیره، سرمربی الوحده در نشست خبری پس از این بازی گفت: بازی خوبی انجام دادیم و سطح فنی واقعی خود را نشان دادیم. باید اعتراف کنم که خوش‌شانس هم بودیم. به خصوص وقتی که دروازه‌بان ما دو فرصت مسلم گلزنی الریان قطر در آغاز نیمه‌دوم را مهار کرد و می‌توانست باعث تغییر نتیجه شود.
او ادامه داد: کمی شرایط ناامیدکنند‌‌ه‌ای داریم. برای صعود باید در بازی آخر پیروز شویم و منتظر نتیجه بازی الریان و الهلال بمانیم. الوحده در بازی‌های گذشته برابر الهلال و الریان یا پرسپولیس همین سطح فنی را به نمایش گذاشته بود اما به خاطر اشتباهات غیرمنتظره مغلوب شدیم. در بازی با الریان عملکرد خوبی داشتیم و این ذهنیت باعث پیروزی ما شد.
الوحده امارات ۱۸ اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت ۱۹:۵۵ در بازی هفته پایانی گروه D لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی تهران میهمان پرسپولیس خواهد بود.
آگیره درباره این دیدار سرنوشت‌ساز الوحده گفت: پیش از فکر کردن به شانس‌ صعود در این بازی رودررو باید به پیروزی برسیم. پس از آن صعود ما در چنته حساب‌وکتاب‌ها قرار می‌گیرد. در بازی‌های قبلی سه شانس مسلم را برای صعود از دست دادیم و برنده نشدیم. با این حال ما از فرصت صعود در بازی با پرسپولیس استفاده خواهیم کرد. هدف ما شکست پرسپولیس در بازی پیچیده تهران و انتظار نتیجه بازی الریان قطر و الهلال عربستان است./خبرآنلاین

پاسخی بگذارید