تاریخ: ۱۰:۲۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی استقلال به دنبال این است که بداند میزان آمادگی سجاد شهباززاده چقدر است و آیا او می تواند استقلال را برای سال آینده همراهی کند یا خیر.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با توجه به ساز جدایی کاوه رضایی از استقلال به دلیل عدم دریافت مطالباتش  و تلاش های منصوریان که تا این لحظه به ثمر ننشسته، سرمربی استقلال گزینه های دیگری را مد نظر قرارداده تا اگر نتوانست کاوه رضایی را در استقلال نگه دارد، بتواند تیم را با مهاجمی با همان فاکتورها ببندد.

یکی از بازیکنانی که منصوریان در حال تحقیق روی او است سجاد شهباز زاده است، مهاجمی که با جدایی از استقلال و سفر به ترکیه  عملا ضرر کرد و به هنگام بازگشت هم با وجود گل زنی به گالاتاسرای در لیگ ترکیه به دلیل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات توسط فیفا نتوانست به تیم سابق خود بازگردد.

البته منصوریان با وجود آنکه سبک بازی شهباز زاده را می پسندد اما نگران نیم فصل بازی نکردن و احتمال عدم آمادگی شهباز زاده هم هست.

باید دید شهباز زاده که کهاجم کلاسیک خوبی بود به استقلال برمی گردد یا از منظر آمادگی جسمانی نمی تواند سرمربی تیم را مجاب کند و راهی تیم دیگری خواهد شد؟ البته در این میان تصمیم خود شهباز زاده با توجه به مطالباتش از استقلال هم شرط است./مهر

پاسخی بگذارید