تاریخ: ۹:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازیکنان ما زحمات زیادی برای عمر کشیدند، اما او بازیکن بین‌المللی است و در دقایقی کوتاه همه چیز را به سود تیمش تغییر داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی مهدی‌پور در مورد دیدار تیمش مقابل العین اظهار داشت: امروز دیدید که ما از دقیقه یک بازی روی دروازه العین حمله کردیم و من فکر می‌کنم یکی از بهترین بازی‌های فصل‌مان را انجام دادیم، اما فوتبال است دیگر، حمله می‌کنید گل نمی‌شود، اما روی یکی دو ضدحمله گل می‌خورید.

وی در ادامه افزود: بازی می‌توانست نتیجه‌اش برعکس باشد، اما به‌هر حال خلاف این موضوع اتفاق افتاد، هر چند من اعتقاد دارم چیزی را از دست ندادیم، چرا که ما اگر امروز هم مساوی می‌کردیم، تحت هر شرایطی باید الاهلی را می‌بردیم. در حقیقت تنها راه صعود ما شکست الاهلی بوده و هست. ان‌شاء‌الله همت می‌کنیم و با دست پر به اصفهان بر می‌گردیم.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره عملکرد عمر عبدالرحمان خاطر نشان کرد: شما عملکرد این بازیکن را با بازی‌های قبلش مقایسه کنید، آن وقت خواهید دید که در این بازی چقدر بد بود. البته او بازیکن با کلاس بین‌المللی است و ممکن است در خیلی از دقایق بازی در جریان مسابقه نباشد، اما در یک لحظه همه چیز را تغییر دهد. امروز همه بازیکنان ما زحمت کشیدند و عمر را به خوبی مهار کردند، اما او در دقایقی کوتاه همه چیز را به سود تیمش عوض کرد.

مهدی‌پور با بیان اینکه بردن الاهلی در دوحه کار نشدنی نیست عنوان کرد: به‌هر حال ما چاره‌ای نداریم جز اینکه سه امتیاز بازی آخر را بگیریم. با توجه به عملکرد خوبی که ما امروز داشتیم مسلماً صعود حق‌مان است. از همین رو به بازی آخر خوش‌بین هستم.

وی در پایان راجع به پنالتی که توسط جری بنسون از دست رفت، تصریح کرد: به‌هر حال ممکن است هر بازیکنی در سطح دنیا پنالتی‌اش تبدیل به گل نشود. جری در تمرینات خیلی خوب پنالتی می‌زند و متأسفانه امروز پنالتی‌اش خراب شد. این اتفاق می‌تواند برای هر فوتبالیستی رخ دهد./تسنیم

پاسخی بگذارید