تاریخ: ۱۱:۵۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

آبی پوشان نه تنها در تبریز پذیرای شکست مقابل تراکتورسازان این شهر شدند، بلکه نوار گلزنی این تیم بعد از ۲۱ بازی متوالی در لیگ نیز قطع شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، آبی پوشان تهران که با رکورد ۲۱ بازی متوالی گل زدن و داشتن بهترین خط حمله لیگ برتر تا قبل از دیدار با تراکتورسازی قدم به آوردگاه تبریز گذاشتند، در این دیدار علیرغم به دست آوردن فرصت‌های متعدد گلزنی، در نهایت موفق به باز کردن دروازه تیم میزبان نشدند تا هم در این بازی شکست خورده باشند، هم عنوان بهترین خط حمله لیگ برتر را از دست داده باشند و هم نوار گلزنی این تیم بعد از ۲۱ بازی متوالی قطع شده باشد.

سرمربی استقلال که بابت فرصت سوزی‌هایی که در خط حمله استقلال صورت گرفت از عملکرد مهاجمان تیمش رضایت نداشت، به آنها تاکید کرد که در دیدار آسیایی که سه شنبه شب مقابل الاهلی در پیش دارند با تمرکز و دقت بیشتری ضربات نهایی خود را به سمت دروازه حریف اماراتی شان بزنند.

دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر پنحشنبه شب به میزبانی تیم تبریزی برگزار شد که آبی پوشان با تک گلیدقیقه ۸۷ محمد حسن ابراهیمی مغلوب شدند. /مهر

پاسخی بگذارید