تاریخ: ۱۱:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک آبی‌پوشان لندنی به عنوان بهترین بازیکن فصل جاری لیگ برتر معرفی شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای انگلیس (PFA) در مراسمی خاص، اِن‌گولو کانته، هافبک چلسی را به عنوان بهترین بازیکن فصل جاری انگلیس معرفی کرد. او با کسب بیشترین آرای اعضای اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای انگلیس و با کنار زدن کاندیداهای دیگر یعنی زلاتان ابراهیموویچ از منچستریونایتد، الکسیس سانچس از آرسنال، هری کین از تاتنهام و روملو لوکاکو از اورتون به این عنوان رسید.

کانته ۲۶ ساله که فصل گذشته با لسرسیتی فاتح لیگ برتر شد، این فصل نیز در آستانه قهرمانی با چلسی است و اگر این اتفاق بیفتد اولین بازیکن تاریخ لیگ برتر خواهد شد که دو قهرمانی متوالی با دو باشگاه مختف را تجربه کرده است.

در این مراسم همچنین دله آلی، مهاجم ۲۱ ساله تاتنهام با شکست رقبایی همچون هری کین از تاتنهام، مایکل کین از برنلی، جردن پیکفورد از ساندرلند، روملو لوکاکو از اورتون و لروی سانه از منچسترسیتی جایزه بهتری بازیکن جوان فصل را از آن خود کرد. مهاجم جوان تیم ملی انگلیس برای دومین سال متوالی این عنوان را به خود اختصاص داد.

همچنین در این مراسم از دیوید بکام، اسطوره فوتبال انگلیس تقدیر و جایزه لیاقت اتحادیه فوتبالیست‌های حرفه‌ای انگلیس به وی اهدا شد./تسنیم

پاسخی بگذارید