تاریخ: ۸:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید درباره ژست طعنه‌آمیزش پس اخراج شدن در بازی منجر به شکست کهکشانی‌ها در ال‌کلاسیکو توضیح داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سرخیو راموس پس از ال‌کلاسیکوس شب گذشته (یکشنبه) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو که با نتیجه ۳ بر ۲ به سود بارسلونا خاتمه یافت و در دقیقه ۷۷ آن هم اخراج شد درباره اتفاقاتی که در این بازی رخ داد از جمله واکنشش به دریافت کارت قرمز و نحوه خوشحالی لیونل مسی بعد از زدن گل برتری بارسا در دقیقه دوم وقت‌های تلف شده نیمه دوم، به خبرنگاران توضیح داد.

او نخست درباره اخراجش به دلیل تکل دو پا روی مسی گفت: به نظر خودم کارت قرمز برای خطایی که انجام داد مجازاتی بیش از اندازه سنگین بود.

اخراج من روند بازی را تحت تأثیر قرار داد. بعد از ۴۰ بار دیدن آن صحنه اعتراف می‌کنم که دیر به توپ رسیدم اما هدفم این نبود که کسی را مصدوم کنم. مسی داشت خوب بازی می‌کرد و پرید. من پای او را نزدم. اخراج من جریان بازی عوض کرد.

راموس با اشاره به جرارد پیکه مدافع میانی بارسلونا هم گفت: رسانه‌های‌شان (رسانه‌های کاتالان) حالا بروند هرچه می‌خواهند بگویند. من وارد این دام نمی‌شوم. خطاب (ژست کنایه‌آمیز) من داور به خاطر تصمیمی که گرفت نبود. من به پیکه گفتم که حالا هرچقدر می‌خواهند با توئیت‌هایش درباره داوران نظر بدهد، اعتراض کند.

راموس درباره شیوه خوشحالی لیونل مسی پس از زدن گل سوم بارسلونا که پیراهنش را از تن درآورد و پشت آن را که نام و شماره‌اش درج شده را رو به هواداران رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو گرفت هم گفت: هر کسی وقتی که گل می‌زند می‌تواند به هر شیوه‌ای که می‌خواهد خوشحالی کند. چیزی دیگری برای گفتن دراین باره نیست.

مدافع اسپانیایی کهکشانی‌ها با اشاره به ضعف‌های دفاعی تیمش ادامه داد: امیدواریم که نتیجه این بازی روی بازی‌های بعدی‌مان در لالیگا تأثیر نگذارد. در لیگ قهرمانان مشکلی نداریم. در لیگ اما دوست داریم که با تمام قوا بازی کنیم اما مصدومان‌مان زیاد هستند.

راموس در پاسخ به این سؤال که رابطه‌اش با پیکه چگونه خواهد شد، تأکید کرد: من با او مشکلی ندارم. هر کدام از ما داریم از تیم خودمان دفاع می‌کنیم اما بعد از ال‌کلاسیکو نباید انتظار داشته باشید که بروم و او را در آغوش بگیرم. من بابت کاری که کردم (طعنه زدن به پیکه) پشیمان نیستم بلکه بابت۱۰ نفره شدن تیمم ناراحتم.

مدافع میانی سفیدپوشان مادرید در پایان درباره نتیجه اینکه آیا ممکن است رئال مادرید هنوز هم امید دارد که همه جام‌ها را در این فصل ببرد، عنوان کرد: این باخت چیزی را برای ما عوض نمی‌کند. الان مسئله اینکه ما بخت قهرمان هستیم یا نه نیست اما هنوز هم همه چیز به خودمان بستگی دارد. باید شش فینال پیش رو را ببریم./تسنیم

پاسخی بگذارید