تاریخ: ۸:۵۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

شجاع خلیل‌زاده تهدید کرده از شبکه تلویزیونی سهند شکایت می‌کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،انتشار ویدئویی از یک برنامه ورزشی در شبکه سهند آذربایجان شرقی جنجال‌های زیادی ایجاد کرده است. علی‌ حسین‌پور و پیمان احمدی دو مجری این برنامه صحبت‌هایی را درباره قهرمانی پرسپولیس انجام دادند و به طعنه اعلام کردند که شجاع خلیل‌زاده و محسن بنگر نیز در این قهرمانی نقش داشتند؛ احتمالا منظور آنها عملکرد این دو بازیکن در بازی رودررو با پرسپولیس بود. همین مساله واکنش این دو فوتبالیست را در پی داشت.
پس از اظهارات محسن بنگر در صفحه شخصی‌اش، شجاع خلیل‌زاده نیز به شدت نسبت به این مساله واکنش نشان داد. خلیل‌زاده در گفت و گو با “ورزش سه” صحبت هایی انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:
این اتهام‌ها شرم‌آور است
من هیچ شناختی نسبت به دو آقایی که در برنامه تلویزیونی آن حرف‌ها را زدند، ندارم و حتی نمی‌دانم اسم آنها چیست. برایم هم اهمیتی ندارد که نامشان را بدانم اما عجیب است که در یک شبکه پرطرفدار و فوتبالی تلویزیون که البته مخاطبان زیادی نیز دارد، یک مجری به خودش اجازه اتهام زدن می‌دهد. این مسائل شرم‌آور است و از مسئولان صداوسیمای آذربایجان می‌خواهم نسبت به گفته‌های این دو مجری واکنش نشان دهند و با آنها برخورد کنند.
بهترین خاطرات را از تبریز دارم
من دو سال در خدمت مردم خوب آذربایجان بودم و بهترین خاطرات را از بازی کردن در تبریز دارم. در این مدت بهترین برخورد از سوی مردم خونگرم آذربایجان با من شد و هیچ بدی از آنها ندیدم.
برای خودشیرینی آن حرف را زد
فکر می‌کنم آن مجری  برای خودشیرینی حرف‌هایی زده است. حرفم با او این است که شما به چه اجازه‌ای از تلویزیون ملی این مملکت سوءاستفاده می‌کنید. جالب تر اینکه این فرد اصلا در حد و اندازه‌ای نبوده که چنین کاری انجام دهد.
قهرمانی حق پرسپولیس بود
پرسپولیس امسال قهرمان شد چون خوب بازی کرد و حقش بود قهرمان شد. همانطور که سپاهان ۳ فصل قهرمانی را مقتدرانه به دست آورد. این چه حرف‌هایی است که برخی افراد می‌زنند؟ آقایی که این حرف را می‌زنی، آیا می‌توانی حرفت را ثابت کنی؟ آیا وجدانت نزدخود راحت است؟ آیا می‌توانی در درگاه خداوند پاسخگو باشی؟
سر سفره پدر و مادرم بزرگ شدم
هیچ فوتبالیستی شرافت خود را نمی‌فروشد. آقایی که خودت را آگاه از پشت‌پرده‌ها می‌دانی، بدان که من سر سفره پدرو مادرم بزرگ شدم و همیشه تلاش کردم نانی که به دست می‌آورم حلال باشد. شجاع‌ خلیل‌زاده را همه می‌شناسند و می‌دانند در هر تیمی حضور داشته،‌با تمام وجود بازی کرده است. در مس کرمان، تراکتورسازی وسپاهان بهترین بازی‌هایم را انجام دادم و همواره در برابر هیچ‌چیز جز خداوند سر تعظیم فرو نیاوردم. کسی که باید نگران باشد، شما هستید که با حرف‌های بیهوده می‌خواهید خود را بزرگ و نزد مردم آذربایجان عزیز کنید. اما مردم آذربایجان به قدری محترم هستند که به این چیزها توجه نکنند.
شکایت می‌کنم
برای خودم این حق را قائل هستم که اعاده حیثیت کنم. شک نکنید از آن مجری شکایت خواهم کرد تا حق قانونی‌ام را بگیرم. این فرد نیز باید در مراجع قضایی پاسخگو باشد و حرف‌هایی که روی آنتن زنده تلویزیون زده، ثابت کند /ورزش سه

پاسخی بگذارید