تاریخ: ۲۱:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال می‌گوید علی کفاشیان هم در این رشته راه سیدرضا افتخاری می‌رود. وی تاکید کرد: فوتسال بر خلاف فوتبال، سیستماتیک حرکت می کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کریم منصوری ، درباره شروع لیگ برتر فوتسال از  ششم تیرماه و دستور علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال برای آغاز لیگ در این تاریخ، گفت: مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ این بود که لیگ نیمه اول تیرماه شروع شود. ظاهرا آقای کفاشیان دستور داده مسابقات از روز ششم شروع شود. بعضی از باشگاه ها اعتراض داشتند و می گفتند مسابقات دیرتر شروع شود ولی به هر حال بین هفتم و پانزدهم تیرماه تفاوت زیادی نیست.

وی افزود: یک مقدار نگرانی بابت بدنسازی تیم ها در ماه رمضان وجود داشت ولی امسال، تقویم فوتسال شلوغ است و نمی توان مسابقات لیگ را دیرتر آغاز کرد.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال درباره تفاوت دوران کاری علی کفاشیان در کمیته فوتسال با سیدرضا افتخاری رئیس سابق گفت: باید بگویم فوتسال بر خلاف فوتبال، سیستماتیک حرکت می کند و تفاوتی ندارد چه کسی رئیس باشد. کفاشیان همان مسیر افتخاری را می رود. ما سال گذشته نتایج خوبی در فوتسال گرفتیم از جمله قهرمانی در آسیا و عنوان سومی جام جهانی. از زمانی که کفاشیان امده دوران طلایی فوتسال بوده است. یکسری حاشیه ها هم وجود داشته که از دست رئیس کمیته فوتسال خارج است.

منصوری یادآور شد: دنبال این هستیم که در فوتسال برنامه های چهار ساله تدوین کنیم. فیفا هم می خواهد برنامه هایش را ۴ ساله ببندد و «فیفا دی» هایش را اعلام کند. به هر حال ما در رده های سنی مختلف و در تمامی بخش ها، ۱۱ تا ۱۲ دوره مسابقه برگزار می کنیم و این نکته قابل توجهی است./مهر

پاسخی بگذارید