تاریخ: ۲۰:۴۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

باشگاه الهلال در آستانه رویارویی با تیم پرسپولیس در بازی هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا تصمیمی اتخاذ کرده که بیشتر جنبه روانی دارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،باشگاه الهلال عربستان قصد دارد امروز و فردا در نشستی با رامون دیاز، سرمربی آرژانتینی خود در مسقط، پایتخت عمان قرارداد جدید این مربی را منعقد کند.

بنا به گزارش سایت عاجل عربستان رامون دیاز تمایل خود را برای ماندن در تیم الهلال اعلام کرد و نواف بن‌سعد، رئیس باشگاه در نشست مسقط و پیش از رویارویی با پرسپولیس قرارداد این سرمربی مشهور آرژانتینی را نهایی خواهد کرد.

الهلال که شب گذشته (شنبه) وارد مسقط شده بود امروز یک جلسه تمرینی پشت درهای بسته برگزار می‌کند. الهلال و پرسپولیس ساعت ۱۹:۳۰ فردا (دوشنبه) در بازی هفته پنجم گروه D لیگ قهرمانان آسیا رودرروی هم قرار می‌گیرند.

خبر دیگر اینکه الاهلی حریف اماراتی استقلال بدون بازیکن مصدوم به مصاف استقلال می‌رود. سه نفر از کادر مدیریتی الاهلی نیز به همراه بازیکنان و کادر فنی به تهران خواهند آمد.

استقلال و الاهلی امارات در بازی هفته پنجم گروه A لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۲۰:۱۵ سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی تهران برابر هم قرار می‌گیرند./تسنیم

پاسخی بگذارید