تاریخ: ۲۰:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان گفت: اگر در نیم‌فصل دوم خوب نتیجه می‌گرفتیم، کسب سهمیه آسیا برای ما دور از دسترس نبود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رحمان احمدی ، در مورد عملکرد پیکان در لیگ امسال گفت: ما تا الان عملکرد بدی نداشته‌ایم. پیکان در این چند سال به لیگ برتر و لیگ دسته اول رفت و آمد داشت، ولی امسال توانست به یک ثبات خوبی برسد. ما در نیم‌فصل اول نتایج خوبی گرفتیم، ولی در نیم‌فصل دوم کارمان سخت‌تر شد و امتیازهای حساسی را از دست دادیم.

«پیش‌بینی کرده بودم که در نیم‌فصل دوم کار پیکان سخت می‌شود»، وی با بیان این جمله ادامه داد: ما الان در رده خوبی قرار داریم ولی می‌توانستیم سهمیه آسیا هم بگیریم. اگر در نیم‌فصل دوم خوب نتیجه می‌گرفتیم وضعیت‌مان بهتر می‌شد، ولی تا الان هم بد نتیجه نگرفته‌ایم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا پیکان باید مجید جلالی را حفظ کند یا خیر، تصریح کرد: من بازیکن هستم و نباید در این مورد اظهارنظر کنم. متأسفانه تکلیف ما هم برای فصل بعد مشخص نیست. قطعاً هر مربی با عملکرد خود توانایی‌هایش را نشان می‌دهد و حالا باید دید باشگاه برای فصل بعد چه تصمیمی دارد. ما نمی‌دانیم باشگاه پیکان چه هدف‌هایی را در ذهن دارد و من هم به عنوان بازیکن نمی‌توانم درباره ماندن یا جدایی جلالی نظر بدهم./تسنیم

پاسخی بگذارید