تاریخ: ۲۰:۲۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که اگر وضعیت بحرانی این تیم ادامه داشته باشد فصل بعد در جمع آبی‌پوشان اهوازی نخواهد ماند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی مؤمنی با اشاره به پیروزی تیمش در دربی خوزستان گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم و فکر می‌کنم هواداران هر دو تیم از تماشای این بازی لذت بردند. به هر حال پیروزی در دربی برای هر دو تیم مهم بود، آنها هم برای گل زدن فرصت داشتند، ولی تیم ما در این مسابقه نسبت به فولاد عملکرد بهتری داشت و مستحق گرفتن سه امتیاز بود. خدا را شکر که سه امتیاز شیرین گرفتیم و از طرفی خوشحالم که خودم هم در این مسابقه گل زدم.

وی در مورد بازی بعدی تیمش مقابل الفتح عربستان در لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد: ما مصمم به پیروزی در این مسابقه هستیم تا صعودمان را قطعی کنیم. مسئولان باشگاه که پولی به ما نمی‌دهند، ولی حداقل می‌خواهیم تلاش کنیم که سه امتیاز را بگیریم، چون وقتی تیم ما موفق می‌شود مردم خوزستان خوشحال می‌شوند و این برای ما بسیار باارزش است.

هافبک تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه خاطر نشان کرد: برای ما مساوی در قطر هم بد نیست، چون در بازی آخر با الجزیره روبه‌رو می‌شویم که می‌توانیم به هدف خودمان برسیم. با این حال تلاش می‌کنیم که این بازی را ببریم و صعودمان را قطعی کنیم.

مؤمنی درباره اینکه آیا قصد دارد فصل آینده هم با وجود این شرایط در استقلال خوزستان بماند، گفت: اگر این وضعیت ادامه داشته باشد در استقلال خوزستان نمی‌مانم و بعید می‌دانم بازیکنان دیگر هم قصد ماندن داشته باشند. مردم خوزستان به‌خوبی از ما حمایت می‌کنند، ولی متأسفانه مشکلات مالی واقعاً آزاردهنده بود و بچه‌ها در این فصل بیش از حد اذیت شدند./تسنیم

پاسخی بگذارید