تاریخ: ۲۰:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان ابراز امیدواری کرد، این تیم با برتری مقابل العین امارات راهیابی خود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مهدی رجب‌زاده در خصوص شرایط تیمش در آستانه بازی با العین امارات گفت: وضعیت خوبی داریم و از لحاظ روحی و فنی آماده این بازی می‌شویم. بازی با العین بسیار سخت و مهم است و خیلی چیزها مشخص می‌شود. البته اگر بازی مساوی شود همه چیز به روز آخر کشیده می‌شود، ولی تلاش می‌کنیم که العین را بریم و صعودمان را در اصفهان قطعی کنیم.

وی ادامه داد: آنها پارسال نایب قهرمان آسیا شدند و امسال هم بازیکنان باکیفیتی دارند. ما پارسال هم در مرحله حذفی مقابل این تیم در اصفهان شکست خوردیم و حذف شدیم. العین تیمی نیست که مقابل آنها بی‌حساب و کتاب بازی کنیم. ما باید باهوش بازی کنیم تا با کسب سه امتیاز در اصفهان صعودمان را قطعی کنیم. امیدوارم که ورزشگاه پر شود و جو روانی محل برگزاری بازی به سود ما باشد تا آنها نتوانند امتیاز بگیرند.

رجب‌زاده در خصوص وضعیت تیمش در لیگ برتر و شانس ذوب‌آهن برای کسب مقام چهارمی اظهار داشت: در حال حاضر سپاهان نزدیک ماست و چند تیم دیگر هم شانس‌شان را برای کسب مقام چهارمی امتحان می‌کنند. امیدوارم در دو بازی پایانی امتیازهای خوبی بگیریم و در نهایت به مقام چهارمی برسیم.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در خصوص احتمال تقابل تیمش با استقلال در مرحله بعدی لیگ قهرمانان تصریح کرد: امیدوارم اگر صعود کردیم به استقلال نخوریم تا نماینده‌های ایران به مراحل بعدی بروند./تسنیم

پاسخی بگذارید