تاریخ: ۲۰:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال العین امارات حریف فردای تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را تیمی منسجم و بابرنامه توصیف کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، زوران مامیچ در نشست خبری پیش از دیدار ذوب‌آهن ایران – العین امارات در هفته پنجم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: انتظار بازی مهمی مقابل ذوب‌آهن داریم، چون سرنوشت گروه در این دیدار مشخص می‌شود. باید در اندازه‌های خودمان ظاهر شویم، البته اگر چاشنی شانس همراه ما باشد.

این مربی کروات یادآور شد: سال گذشته نیز مقابل ذوب‌آهن بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم، اما هر بازی با بازی دیگر متفاوت است. ذوب‌آهن تیمی بسیار منسجم و بابرنامه است که فوتبال فشرده‌ای را به نمایش می‌گذارد.

مامیچ با اشاره به عملکرد ضعیف بازیکنانش در خط دفاعی، خاطرنشان کرد: این مشکل را ما نه تنها در لیگ خودمان، بلکه در لیگ قهرمانان آسیا هم داریم.

سرمربی تیم فوتبال العین امارات مثلث تهاجمی تیمش را به مثلث MSN بارسلونا تشبیه کرد و گفت: عمر عبدالرحمان بهترین بازیکن آسیاست که نیاز به توضیح ندارد. امیدوارم لوکا و سایر بازیکنان‌مان هم در بهترین شرایط قرار بگیرند تا بتوانیم مقابل ذوب‌آهن نتیجه خوبی بگیریم.

وی در ادامه تصریح کرد: بازیکن پیشرو ذوب‌آهن بسیار با کیفیت هستند. بازیکنان شماره‌های ۱۰، ۱۱ و ۳۰ این تیم بسیار باکیفیت عمل می‌کنند. این نفرات بسیار خوب هستند و نباید اجازه بدهیم ابتکار عمل را در دست بگیرند. در دیدار رفت به تساوی دست یافتیم، اما تلاش می‌کنیم در بازی فردا پیروز شویم.

سرمربی تیم فوتبال العین امارات درباره غایبان این تیم در دیدار مقابل ذوب‌آهن، گفت: فردا یکی از بازیکنان‌مان را در خط میانی در اختیار نداریم، اما با تلاش بازیکنان‌مان، با تمام قوا در زمین حاضر می‌شویم. امیدوارم مقابل ذوب‌آهن، بازی خوبی را ارائه کنیم.

مامیچ در پاسخ به این سؤال که آیا عدم حضور این بازیکن در ایران، به خاطر مشکلات سیاسی موجود میان دو کشور است، تصریح کرد: شما خودتان این مشکلات را بهتر از من می‌دانید. من نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم.

سرمربی تیم فوتبال العین در خصوص کیفیت زمین ورزشگاه فولادشهر عنوان کرد: من سال گذشته کیفیت این زمین را دیدم، اما این مسئله برای ما چندان اهمیت ندارد و مهم‌ترین مسئله برای ما حفظ تمرکزمان است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

مامیچ در پایان خاطر نشان کرد: آرزوی بهترین‌ها را برای شما دارم و امیدوارم با کسب امتیاز و نتیجه خوب از این بازی خارج شویم. در پایان باید باید به دوست خوبم برانکو ایوانکوویچ قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر ایران را تبریک بگویم.

میونگ جو: از رویارویی با رجب‌زاده و پهلوان استقبال می‌کنم
همچنین در ادامه این نشست لی میونگ جو، بازیکن کره‌ای تیم العین در خصوص شانس گلزنی این تیم در مقابل ذوب‌آهن گفت: ما سال گذشته مقابل تیم ذوب‌آهن گلزنی کردیم، اما امسال وارد چالش جدیدی شدیم. ما تلاش می‌کنیم در این بازی نیز گلزنی کنیم.

وی در پایان در خصوص رویارویی با مهدی رجب‌زاده و احسان پهلوان عنوان کرد: بازی مقابل این دو بازیکن چالش بزرگی است و من از آن استقبال می‌کنم. این دو بازیکن نیز از بهترین‌های ذوب‌آهن هستند، اما تمام تلاشم را برای موفقیت تیمم به کار می‌برم./تسنیم

پاسخی بگذارید