تاریخ: ۲۰:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

نماینده ۷۵ کیلوگرم بوکس کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: هدفم ایستادن روی سکوی قهرمانی آسیا است و این هدف دور از دسترس نیست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شاهین موسوی در مورد حضورش در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: این مسابقات از ۷ اردیبهشت به میزبانی ازبکستان برگزار می‌شود و تیم ایران نیز با انگیزه بالا به این میدان پا خواهد گذاشت. حریفان خوبی در این رقابت‌های هستند اما با این حال قصد دارم برنز تورنمنت جاده ابریشم را در این میدان به طلا تبدیل کنم.

وی ادامه داد: تمرینات خوبی را زیر نظر مربی کوبایی پشت سر گذاشته‌ایم و به قول معروف در تمرینات کم نگذاشته‌ایم که حالا با ناامیدی به رقابت‌های پیش رو نگاه کنیم. تمرینات مربی کوبایی بسیار سخت است و اصلا هم نمی‌شود از زیر تمرینات فرار کرد. در هر صورت چند ماه زحمت کشیده‌ایم و حالا زمان نتیجه گرفتن است.

ملی‌پوش بوکس کشورمان در مورد حضورش در بازی‌های کشورهای اسلامی نیز اظهار  داشت: اکثر تیم‌ها با نفرات اصلی‌شان در رقابت‌های قهرمانی آسیا حاضر خواهند شد و به احتمال زیاد با تیم‌های دوم یا سوم به آذربایجان می‌آیند اما با این همه قطعا گرفتن مدال در این مسابقات نیز کار آسانی نخواهد بود. تمام تلاشم این است در کنار مسابقات قهرمانی آسیا در این پیکارها نیز به نشان طلا برسم و حتی یک قدم هم از این هدف عقب‌نشینی نخواهم کرد.

موسوی در مورد امکاناتی که در اختیار اردوهای تیم ملی‌بوکس قرار گرفته نیز گفت: وضعیت هر روز بهتر می‌شود و مسئولان تمام تلاشان را می‌کنند که بهترین شرایط را در اردوها فراهم کنند. به هر صورت همه به دنبال پیشرفت بوکس کشور هستند و قطعا در این راه تمام تلاششان را اعمال می‌کنند./تسنیم

پاسخی بگذارید