تاریخ: ۲۰:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع کناری تیم فوتبال بایرن مونیخ ممکن است که بازی حساس تیمش برابر زردپوشان وستفالن را از دست بدهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،با وجود ابراز اطمینان کارلو آنچلوتی، سرمربی بایرن مونیخ در خصوص شدید نبودن مصدومیت داوید آلابا، هنوز مشخص نیست که این مدافع اتریشی بتواند به بازی حساس تیمش برابر دورتموند برسد.

باواریایی‌ها چهارشنبه شب در یک بازی خانگی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی آلمان میزبان رقیب دیرینه‌شان هستند در حالی به مصاف زردپوشان وستفالن خواهند رفت که این به جز او غایب بزرگ دیگری مانند مانوئل نویر دارند و در رسیدن و نرسیدن ژروم بواتنگ هم تردید وجود دارد.

آلابا در بازی روز گذشته (شنبه) بایرن مونیخ برابر ماینتس که با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه یافت، در نیمه اول از ناحیه زانو دچار کشیدگی رباط و مجبور به ترک میدان شد. حالا او تنها ۳ روز وقت دارد تا ریکاوری کند و خودش را به بازی مهم بایرن برابر دورتموند برساند.

کارلو آنچلوتی در این خصوص گفت: مصدومیت آلابا جدی نیست اما باید منتظر بمانیم و ببینیم که وضعیتش چگونه می‌شود. باید دید که می‌توانیم او را به بازی چهارشنبه شب برسانیم یا نه.

بایرن مونیخ با توقف در بازی برابر ماینتس برای لایپزیگ رده دومی این فرصت را فراهم آورد تا فاصله‌اش را با باواریایی‌های صدرنشین به شش امتیاز کاهش دهد./تسنیم

پاسخی بگذارید