تاریخ: ۲۰:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سنگربان اسپانیایی تیم فوتبال منچستریونایتد بر شایعه پیوستنش به کهکشانی‌ها در پایان فصل جاری، دامن زد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در حالی که تا پیش از این پیوستن داوید دخه‌آ به رئال مادرید تنها در یک شایعه به نظر می‌رسد، جدایی او از منچستریونایتد حالا جدی‌تر به نظر می‌رسد.

سنگربان اسپانیایی شیاطین سرخ که دو فصل پیش قصد داشت اولدترافورد را به مقصد سانتیاگو برنابئو ترک کند، منزل مجلل خود در شهر منچستر را به فروش گذاشته و به این ترتیب بر شایعات حاکی از اینکه این فصل آخرین فصل حضور او در لیگ برتر است دامن زد.

طبق خبر نشریه سان انگلیس، سنگربان پیشین اتلتیکومادرید روی منزلش در شهر منچستر که ۵ اتاق، یک سینمای خانگی، یک پارکینگ با ظرفیت ۳ خودرو،  یک استخر همراه با جکوزی، یک باشگاه بدنسازی اختصاصی و یک زمین تنیس دارد، ۴٫۵ میلیون یورو قیمت گذاشته است.

دخه‌آی ۲۶ ساله دو فصل پیش تا آستانه پیوستن به رئال مادرید پیش رفت اما در آخرین روز بازار به دلیل مشکلات فنی در باشگاه مقصد، قادر به تکمیل مراحل اداری این نقل و انتقال نشد و در منچستر ماند و قراردادش را هم تمدید کرد. اکنون اما به نظر می‌رسد که کهکشانی‌ها می‌‌خواهند یک بار دیگر برای برگرداندن دخه‌آ به زادگاهش تلاش کنند هرچند که این بار تحقق این هدف برای آنها در مقایسه با دفعه قبل هزینه بیشتری خواهد داشت./تسنیم

پاسخی بگذارید