تاریخ: ۱۹:۵۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در حال حاضر بازیکنانی مثل معروف و موسوی در اختیار داریم که در اوج تجربه خود هستند، ما باید در کنار آنها از جوان‌ها استفاده کنیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پیمان اکبری در حاشیه تمرین صبح امروز تیم ملی والیبال اظهار داشت: هر مربی برای خود روش خاصی دارد، تا بازیکنانش را برای مسابقات پیش رو از نظر جسمی و روحی آماده کند.

وی ادامه داد: خوشبختانه از مراحل اولیه تمرین بسیار خوب پیشرفت کردیم و امیدوارم با انگیزه و تلاش بازیکنان به شرایط ایده‌آل برسیم، تنها مشکل ما آسیب‌دیدگی بازیکنان بود که خوشبختانه همه آنها رو به بهبودی هستند.

اکبری در مورد عملکرد ایران در لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ گفت: پیش‌بینی نتایج تیم ملی بسیار سخت است چون تیم ملی ایران در حال حاضر جزو قدرت‌های دنیا به حساب می‌آید و حریفان ما شناخت خوب و کاملی از ما دارند همین موضوع کار ما را در مسابقات بسیار سخت می‌کند.

مربی تیم ملی والیبال افزود: سرپرست فدراسیون والیبال تجربه تغییر نسل در تیم ملی را دارد ولی ما در حال حاضر بازیکنانی مثل معروف و موسوی در اختیار داریم که در اوج تجربه خود هستند، ما باید از آنها حداکثر استفاده را بکنیم و در کنار آنها از جوان‌ها استفاده کنیم. با برنامه‌ریزی کولاکوویچ می‌توان به آینده تیم ملی امیدوار بود. /تسنیم

پاسخی بگذارید