تاریخ: ۱۹:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: دایی از نوابغ فوتبال ایران است و تمام تیم‌های لیگ برتری دوست دارند که چنین مربی را در اختیار داشته باشند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،رضا درویش ، در مورد وضعیت سایپا و اینکه برخی معتقدند خطر سقوط به لیگ دسته اول آنها را تهدید می‌کند، گفت: غیرممکن است ما به لیگ دسته اول سقوط کنیم. البته در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و ما باید در دو بازی آینده خوب امتیاز بگیریم. در مورد بحث سقوط هم باید بگویم که این موضوع دور از ذهن به نظر می‌رسد و بعید است که ما دو بازی را ببازیم و حریفان‌مان در دو مسابقه برنده شوند.

وی در مورد نتایج ضعیف سایپا در این فصل خاطر نشان کرد: به هر حال گاهی اوقات ممکن است یک تیم نتیجه نگیرد. من نمی‌خواهم از بازی تیم خودمان مقابل صنعت نفت دفاع کنم، ولی آنها از یک و نیم موقعیت دو گل ساختند. با این حال ما نتوانستیم از فرصت‌های خود استفاده کنیم. ما سه بار توپ را به دروازه حریف زدیم و دو موقعیت عالی را توسط قلی‌زاده و خلعتبری از دست دادیم. البته قبول داریم که در مجموع نتایج خوی نگرفتیم.

درویش در مورد اینکه آیا سایپا با این نتایج قصد حفظ حسین فرکی را دارد، تأکید کرد: این مربی در مورد فصل آینده با ما صحبتی انجام نداده و برنامه‌ای به باشگاه ارائه نداده است. در مورد فصل آینده هیئت مدیره تصمیم خواهد گرفت. حتی قبل از شروع فصل هم هیئت مدیره بود که تصمیم نهایی را در مورد انتخاب آقای فرکی گرفت. اگر ایشان برنامه‌ای داشته باشد قطعاً ارائه خواهد داد و باشگاه هم آن را مورد بررسی قرار می‌دهد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در واکنش به  شایعه مذاکره این باشگاه با علی دایی اظهار داشت: ما هنوز هیچ تصمیمی در مورد فصل آینده نگرفته‌ایم. دایی از نوابغ فوتبال ایران است و تمام تیم‌های لیگ برتری دوست دارند که چنین مربی را در اختیار داشته باشند. هنوز چیزی در مورد فصل آینده مشخص نیست و باید این دو بازی برگزار شود.

وی در مورد وضعیت مهدی ترابی و اینکه آیا احتمال حضور او در یک تیم خارجی وجود دارد نیز گفت: در مورد ترابی باید بگویم که دو پیشنهاد از آلمان و اتریش به باشگاه رسیده است. او با ما قرارداد دارد و طبیعتاً باید پیشنهادات او مورد بررسی قرار بگیرند. ضمن اینکه نظر سرمربی فصل آینده سایپا در این زمینه مهم است. البته ما دوست داریم که بازیکنی مثل مهدی ترابی پیشرفت کند و نمی‌خواهیم جلوی پیشرفت او را بگیریم./تسنیم

پاسخی بگذارید