تاریخ: ۱۹:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: شرایط برای پرسپولیس در نبود ۳ بازیکن اصلی خوب نیست و این مسئولیت بازیکنان جانشین را سنگین می‌کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین عبدی  درباره دیدار حساس فردا (دوشنبه) الهلال و پرسپولیس اظهار داشت: بازی با توجه به شرایط جدول از حساسیت بالایی برای دو تیم و مخصوصا پرسپولیس برخوردار است. این در شرایطی است که قهرمان‌های ایران و عربستان به مصاف هم می‌روند و طبیعی است که دو تیم از نظر روحی و روانی در بهترین شرایط خود به سر ببرند.

وی با بیان اینکه پرسپولیس فقط با شکست الهلال می‌تواند از گروهش صعود کند، یادآور شد: جدا از اختلافات سیاسی که بین ایران و عربستان وجود دارد، پرسپولیس و الهلال از سال‌ها پیش با یکدیگر کری زیادی داشته و دیدارهای آنها همیشه حساس و تماشایی بوده اما در بازی فردا این ما هستیم که نیاز شدیدی به برد داریم و دیگر فرصت این را نداریم تا به پیروزی در دیدار‌های آینده دلخوش کنیم.

سرمربی پیشین پرسپولیس درباره غیبت سیدجلال حسینی، محمد انصاری و سروش رفیعی در دیدار فردا عنوان کرد: مسلما پرسپولیس بابت نداشتن این نفرات ضرر خواهد کرد. از این جهت که هر ۳ بازیکن از نفرات ثابت تیم هستند و سخت است بشود برای آنها جانشین مناسب پیدا کرد. کادرفنی پرسپولیس در این فصل از ۱۳،۱۴ بازیکن در ترکیب اصلی خود بهره گرفت و تغییرات بیشتر هم در پست دفاع چپ و دفاع میانی بود. با توجه به این موضوع کار پرسپولیس در بازی فردا سخت است و امیدوارم نبود ۳ بازیکن اصلی به ضرر تیم تمام نشود.

عبدی وی در واکنش به این موضوع که الان مشخص می‌شود پرسپولیس نیمکت ضعیفی دارد، گفت: خیلی وقت است که به این موضوع پرداخته می‌شود. متاسفانه یکسری از بازیکنان از جمله ۳ بازیکن خارجی در حالی فصل را با پرسپولیس شروع کردند که الان در این تیم حضور ندارند و مشخص نشد هدف از جذب آنها چه بود. تیمی که قرار است در ۳ جام شرکت کند نباید به ۱۳،۱۴ بازیکن دلخوش کند. پرسپولیس در جام حذفی هم از نداشتن بازیکنان جانشین مطمئن ضربه خورد و امیدوارم در بازی با الهلال این شرایط تکرار نشود تا شانس صعود از گروه را از دست بدهیم. نفرات ذخیره پرسپولیس در بازی فردا مسئولیت بسیار سنگینی برعهده دارند و باید تلاش کنند بهترین عملکرد را ارائه دهند./تسنیم

پاسخی بگذارید