تاریخ: ۱۹:۱۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

با استعفای رئیس هیئت مدیره استقلال، تعداد اعضا به سه نفر رسید تا این باشگاه منتظر تغییرات در روزهای آینده باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پایگاه وزارت ورزش و جوانان امروز (یکشنبه) در خبری اعلام کرد که مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش با استعفای شهاب جهانیان از عضویت در هیئت مدیره استقلال موافقت کرد. هر چند پیش از این صحبت از تغییرات در هیئت مدیره استقلال بود، اما در این مقطع که استقلال بازی‌های حساسی در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر در پیش دارد، شنیدن چنین خبری تعجب‌برانگیز بود.

پس از درگذشت منصور پورحیدری، تعداد اعضای هیئت مدیره استقلال به ۴ نفر رسید؛ شهاب جهانیان (رئیس)، مسعود معینی، حسن زمانی و رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه، اعضای هیئت مدیره را تشکیل می‌دادند. از زمان درگذشت مرحوم پورحیدری در ۱۴ آبان سال گذشته، بارها وزیر ورزش و افتخاری اعلام کردند که نفر پنجم و جایگزین پورحیدری به زودی معرفی خواهد شد، اما هیچ وقت این اتفاق نیفتاد.

در حال حاضر تعداد اعضا به سه نفر رسیده و نزدیک به دو ماه است که جلسه هیئت مدیره تشکیل نشده است. استقلال این روزها درگیر مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و لیگ است و برای نایب قهرمانی می‌جنگد و حال سؤال این است که تکلیف هیئت مدیره چه خواهد شد، امور باشگاه با نظارت چه کسانی انجام می‌شود و آیا افتخاری باید به تنهایی بار را به دوش بکشد؟ چطور باشگاه دولتی چون استقلال بدون هیئت مدیره باید روزها را سَر کند تا لیگ برتر و مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به پایان برسد؟

به نظر می‌رسد وزارت ورزش از قبل تصمیم خود را برای تغییرات در هیئت مدیره استقلال پس از پایان فصل گرفته بود، چرا که اگر غیر این بود باید نفر پنجم را معرفی می‌کرد. اکنون که جهانیان هم استعفا کرده، دست وزارت برای تغییرات در این باشگاه باز خواهد بود./تسنیم

پاسخی بگذارید