تاریخ: ۱۹:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی یاران رضا قوچان‌نژاد از رسانه‌ها خواست تا دست از سر مارتین اودگارد، هافبک ۱۸ ساله و قرضی تیم هیرنوین که از رئال‌ مادرید جذب شده بود بردارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)انتقال مارتین اودگارد، هافبک نروژی و همبازی رونالدو از رئال مادرید به تیم هیرنوین بمب خبری فصل نقل و انتقالات زمستانی هلند بود. هر چند این بازیکن جوان نتوانست خوش بدرخشد و حتی یک گل نیز به ثمر نرساند.

یورخن استرپل، سرمربی یاران رضا قوچان‌نژاد درباره شرایط مارتین اودگارد به روزنامه لوواردن هلند گفت: آمدن مارتین به هیرنوین انتخاب باشگاه بود و همه از آن اطلاع داشتیم. او پسر جوانی است که تجربه زیادی در سن‌وسال کمی دارد. مارتین اغلب با شرایطی مواجه می‌شود که جوانان در سن او این‌چنین نیستند. برای من به عنوان مربی برخورد او با شرایط مختلف قابل تحسین است. با این حال گاهی اوقات فکر می‌کنم که باید او را تنها بگذارند و دست از سرش بردارند. ما هفته‌ای داشتیم که مارتیم اودگارد فقط باید مصاحبه می‌کرد. بنابراین او چه کاری می‌تواند در زمین انجام دهد؟

سرمربی هیرنوین ادامه داد: بسیاری فکر می‌کردند بازیکن رئال مادرید در هر بازی باید برای تیم هیرنوین ۳ گل بزند. این کار را نه مارتین می‌تواند و نه هیچ بازیکنی دیگری. به نظرم مارتین اودگارد به زمان برای هماهنگی با تیم هیرنوین نیاز دارد./تسنیم

پاسخی بگذارید