نتایج هفته پانزدهم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور ؛
تاریخ: ۱۸:۳۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: علی احمدی
از شکست سنگین صنعت و پیروزی پیام مقاومت تا توقف شهدای بابلسر در دقایق پایانی !

هفته ی پانزدهم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز با برگزاری دیدار شهدای بابلسر و استقلال نوین بجنورد به پایان رسید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته ی پانزدهم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های  کشور عصر امروز با برگزاری دیدار شهدای بابلسر و استقلال نوین بجنورد به پایان رسید.این رقابت ها که روز گذشته آغاز شده بود عصر امروز با دیدار نماینده مازندران به پایان رسید. در این دیدار شهدای بابلسر در زمین خود در برابر حریف بجنوردی خود با نتیجه دو دو متوقف شد .

بابلسری ها که تا دقیقه ۸۵ با گل های مرتضی آکتیجی و شهرام فلاح از حریف خود پیش بود در نهایت با دو گلی که در دقایق ۸۵ و ۹۰ دریافت کرد بازی برذه را با تساوی عوض کرد تا دو امتیاز حساس این دیدار را به راحتی از دست دهد.

شاگردان صابر میرقربانی در این دیدار موقعیت های زیادی را خلق کرده بودند که با بدشانسی و بی دقتی این موقعیت ها هدر رفت تا در پایان بازی حسرت توپ های از دست داده را بخورند.

اما روز گذشته نمایندگان مازندران در برابر حریفانشان صف آرایی کردند که در یکی از این دیدار ها تیم فوتبال صنعت ساری در دیداری خارج از خانه بعد از چند هفته ی موفق این هفته با نتیجه پرگل ۵بر ۲مغلوب میزبان خود  خوشه طلایی ساوه شد.شاگردان عمادیان که چند هفته ای بود نتایج خوبی را کسب کرده بودند این هفته در برابر میزبان خود تن به شکستی عجیب دادند تا روند رو به رشدشان متوقف شود.

در این دیدار دو گل ساروی ها توسط وحید عنایتی و بهروز ذبیحی به ثمر رسیده شد.

اتحاد ساری نیز در دیداری خارج از خانه برابر چوکای تالش قرار گرفت.تالشی ها که در خانه به سختی به حریفانشان امتیاز می دهند در برابر نماینده ساری متوقف شدند . در این دیدار ساروی ها در حالی که می توانستند پیروز میدان باشند با نتیجه تساوی دو دو حریف این دیدار را به پایان رساندند تا تنها ۱ امتیاز از این دیدار حساس خارج از خانه کسب کنند.

پیام مقاومت ساری دیگر نماینده از استان مازندران بود که این هفته در خانه در برابر شهدای رزکان کرج قرار گرفت . در این دیدار شاگردان شبیر لطفی که سخت به دنبال پیروزی بودند موفق شدند حریف خود را در نهایت با نتیجه دو بر صفر شکست دهند و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را از آن خود کردند.گل های شاگردان شبیر لطفی در این دیدار را امیر فرهنگ دوست و ناصر رضایی به ثمر رساندند.

و اما شهدای ماکران میاندرود در دیداری خازج از خانه با نتیجه ۲ بر یک مغلوب میزبان خود تیم پرسپولیس مشهد شد تا این تیم از این دیدار امتیازی کسب نکند و دست خالی مشهد را به سمت شهرش ترک کند.

 

پاسخی بگذارید