از سوی کمیته مسابقات سازمان لیگ ؛
تاریخ: ۷:۵۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: علی احمدی
برنامه هفته های شانزدهم، هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم فوتبال کشور اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران برنامه هفته های شانزدهم، هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم در فصل ۹۶-۹۵ را اعلام ‏کرد.‏

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،کمیته مسابقات برنامه هفته های شانزدهم، هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم ‏کشور فصل ۹۶-۹۵ را اعلام کرد. شایان ذکر است که دو هفته پایانی مسابقات( هفته هفدهم و هجدهم ) به صورت همزمان ‏برگزار می شود.‏
هفته شانزدهم
پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۹۶‏
آلومینیوم آبسگون- چوکا تالش ساعت ۱۶ ورزشگاه هویزه تهران
ملی پوشان تبریز- شهرداری کامیاران ساعت ۱۶ ورزشگاه پارک صنعت تبریز
شهدای رزکان کرج- خوشه طلایی ثنا ساوه ساعت ۱۶ ورزشگاه انقلاب کرج
اتحاد ساری- پیام مقاومت ساری ساعت ۱۶ ورزشگاه ورزشگاه متقی ساری
صنعت ساری- مقاومت تهران ساعت ۱۶ ورزشگاه شهدا ساری
بهمن سبز البرز- استقلال جوان گلستان ساعت ۱۶ ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
شهدای ماکران میاندرود- امید حسن آباد ساعت ۱۶ ورزشگاه شهدا ماکران میاندرود
جمعه ۸ اردیبهشت ۹۶‏
استقلال نوین بجنورد- پرسپولیس مشهد ساعت ۱۶ ورزشگاه۱۹ مهر بجنورد
نسل ابومسلم مشهد- شهدا بابلسر ساعت ۱۶ ورزشگاه تختی مشهد
اسپیدارتهران- انتظار بجنورد ساعت ۱۶ ورزشگاه عطر سیب باقرشهر
شهرداری فیروز آباد- پرسپولیس گناوه ساعت ۱۶:۳۰  ورزشگاه  فیروز آباد فارس
زاگرس چهارمحال – ملی حفار اهواز ساعت ۱۶:۳۰  ورزشگاه  ‏انقلاب شهرکرد
شهرداری بم- برق شیراز ساعت ۱۶:۳۰  ورزشگاه  ‏ فجر بم
شاهین پارس تهران – مس نوین کرمان ساعت ۱۶:۳۰  ورزشگاه  ‏سرداران شمیران
پیروزی برازجان- پاراگ تهران ساعت ۱۶:۳۰  ورزشگاه  ‏ تختی برازجان

هفته هفدهم ‏
چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۶‏
پیام مقاومت ساری- آلومینیوم آبسگون ساعت ۱۶:۰۰  ورزشگاه  ‏شهدای سیمرغ مازندران
شهرداری کامیاران – چوکا تالش ساعت ۱۶:۰۰  ورزشگاه آزادی کامیاران
مقاومت تهران- شهدای رزکان کرج ساعت ۱۶:۰۰  ورزشگاه ۵ آذر تهران
ملی پوشان تبریز- صنعت ساری ساعت ۱۶:۰۰  ورزشگاه پارک صنعت تبریز
خوشه طلایی ثنا ساوه – اتحاد ساری ساعت ۱۶:۰۰  ورزشگاه چمران ساوه
شهدا بابلسر- پرسپولیس مشهد  ساعت ۱۶:۱۵   ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر
استقلال جوان گلستان- شهدا ماکران میاندورود ساعت ۱۶:۱۵   ورزشگاه  آزادی گرگان
انتظار بجنورد- بهمن سبز البرز ساعت ۱۶:۱۵   ورزشگاه۱۹ مهر بجنورد
نسل ابومسلم مشهد-  اسپیدار تهران  ساعت ۱۶:۱۵   ورزشگاه  تختی مشهد
امید حسن آباد- استتقلال نوین بجنورد ساعت ۱۶:۱۵   ورزشگاه  ‏شهرداری حسن آباد
ملی حفاری اهواز- شاهین پارس تهران ساعت ۱۶:۳۰    ورزشگاه  ‏اختصاصی ملی حفاری اهواز
مس نوین کرمان- شهرداری فیروز آباد ساعت ۱۶:۳۰    ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
پیروزی برازجان- شهرداری بم ساعت ۱۶:۳۰    ورزشگاه تختی برازجان
برق شیراز- زاگرس چهارمحال ساعت ۱۶:۳۰    ورزشگاه دستغیب شیراز
پاراگ تهران – پرسپولیس گناوه ساعت ۱۶:۳۰    ورزشگاه کشوری تهران

هفته هجدهم ‏
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۶‏
صنعت ساری- شهرداری کامیاران ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه شهدا ساری
چوکا تالش- پیام مقاومت ساری  ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  پوریای ولی تالش
اتحاد ساری- مقاومت تهران ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏متقی ساری
آلومینیوم آبسگون- خوشه طلایی ثنا ساوه ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏هویزه تهران
شهدای رزکان کرج- ملی پوشان تبریز ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏انقلاب کرج
بهمن سبز البرز- نسل ابومسلم  ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏ هرندی تهران ‏
شهدای ماکران میاندورود- انتظار بجنورد ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏شهدا ماکران میاندورود
استقلال نوین بجنورد- استقلال جوان گلستان ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏۱۹ مهر بجنورد
پرسپولیس مشهد- امید حسن آباد ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏تختی مشهد
اسپیدار تهران- شهدا بابلسر ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏عطر سیب باقرشهر
شهرداری فیرو آباد- ملی حفاری اهواز ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏تختی فیروز آباد
شاهین پارس تهران- برق شیراز ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏ سرداران شمیران
شهرداری بم- پاراگ تهران ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏فجر بم
پرسپولیس گناوه- مس نوین کرمان ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏شهید سراجی گناوه
زاگرس چهارمحال۰ پیروزی برازجان ساعت  ۱۶:۴۵   ورزشگاه  ‏ انقلاب شهرکرد

پاسخی بگذارید