قهرمانی یک مازندرانی در پایان لیگ برتر کانوپولو؛
تاریخ: ۱۶:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: مرتضی اسدپور
تکتم آخوندزاده قایقران بابلسری قهرمان لیگ برتر کانوپولوی بانوان شد

هفته پایانی لیگ برتر کانوپولوی بانوان روز پنجشنبه ۳۱ فروردین در دریاچه آزادی تهران برگزار شد. در این هفته از رقابت ها ۱۰ مسابقه برگزار و در نهایت تیم های برتر مشخص شدند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته پایانی لیگ برتر کانوپولوی بانوان روز پنجشنبه ۳۱ فروردین در دریاچه آزادی تهران برگزار شد. در این هفته از رقابت ها ۱۰ مسابقه برگزار و در نهایت تیم های برتر مشخص شدند.

بر این اساس آوای شهرکرد(۱) ۱۰ بر ۰ تجهیزات قایقرانی سپاهان اصفهان را در هم کوبید، آوای شهرکرد(۲) ۴ بر ۱ راهبران بندر فریدون کنار را برد، تجهیزات سپاهان ۴ بر ۴ با اردوگاه شهید رسولی نوشهر مساوی کرد، آوای شهرکرد(۱) ۱۰ بر ۰ راهبران بندر فریدون کنار را از پیش رو برداشت، آوای شهرکرد(۲) ۱۰ بر ۰ از سد اردوگاه شهید رسولی نوشهر گذشت، راهبران بندر فریدون کنار ۷ بر ۰ تجهیزات قایقرانی سپاهان را شکست داد، آوای شهرکرد(۱) ۱۵ بر ۰ اردوگاه شهید رسولی نوشهر را مغلوب کرد، آوای شهرکرد(۲) ۱۰ بر ۰ بر تجهیزات قایقرانی سپاهان غلبه کرد، راهبران بندر فریدون کنار ۷ بر ۲ در مقابل اردوگاه شهید رسولی نوشهر به پیروزی رسید و آوای شهرکرد(۱) ۵ بر ۰ آوای شهرکرد (۲) را برد.

بر این اساس در پایان نهمین دوره لیگ برتر کانوپولوی بانوان باشگاه آوای شهرکرد(۲) با حضور تکتم آخوندزاده قایقران ارزنده بابلسر با ۱۸ امتیاز نایب قهرمان ایندوره از رقابتها شد و اردوگاه شهید رسولی نوشهر با ۷ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

پاسخی بگذارید