مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا - ترکمنستان ؛
تاریخ: ۱:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: علی احمدی
محمد رضا براری شانس طلایی ایران در عشق آباد

با توجه به اعلام استارت لیست مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا محمدرضا براری و سیدایوب موسوی در بین نفرات اعزامی به رقابت‌ها شانس بهتری برای کسب مدال طلا دارند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان آسیا در حالی از فردا (۳ اردیبهشت) در عشق آباد ترکمنستان آغاز می‌شود که لیست نهایی وزنه‌برداران حاضر در این دوره از رقابت‌ها از سوی مسئولان اجرایی اعلام شد.

در بین ۸ وزنه‌بردار کشورمان در این دوره از مسابقات محمدرضا براری در دسته ۱۰۵ کیلوگرم با رکورد ورودی ۳۹۵ کیلوگرم در صدر این وزن قرار دارد. در دسته ۹۴ کیلوگرم نیز سید ایوب موسوی با رکورد ورودی ۳۷۰ کیلوگرم به همراه حریف ازبکستانی خود در صدر جای گرفته است.

رکورد ورودی در لیست نهایی ملی‌پوشان کشورمان به همراه جدول زمانبندی مسابقات به شرح زیر است:

گروه (A) دسته ۷۷ کیلوگرم:

جابر بهروزی با رکورد ورودی ۳۰۰ کیلوگرم در رتبه نهم قرار گرفته است. رجبآی رجبوف از ترکمنستان و چنگ فی یوان از چین با رکورد ورودی ۳۴۰ کیلوگرم در جایگاه نخست دسته ۷۷ کیلوگرم هستند.

زمان مسابقه: چهارشنبه (۶ اردیبهشت)، ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران

* جابر بهروزی ملی‌پوش ۷۷ کیلویی کشورمان قبل از اعزام شرایط رکوردی مناسبی داشت، اما به دلیل گرفتگی عضله کمرش و آسیب دیدگی که برای وی دراین ناحیه رخ داد، کادرفنی رکوردهای ورودی این وزنه‌بردار را در نخستین حرکات یکضرب و دوضربش متعادل با وضعیت حال حاضر او انتخاب کردند تا بهروزی در جدول گروه (A) مسابقات جایگاه خود ر ا تثبیت کند.

گروه (A) دسته ۸۵ کیلوگرم:

صالح چراغی و مرتضی بیگلری با رکورد ورودی ۳۵۰ کیلوگرم در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند و یونگ چائو از چین با رکورد ورودی ۳۵۵ کیلوگرم در صدر این وزن جای گرفته است.

زمان مسابقه: پنجشنبه (۷ اردیبهشت)، ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران

گروه (A) دسته ۹۴ کیلوگرم:

سید ایوب موسوی و فرخ بیک سوبیروف از ازبکستان هر دو با رکورد ورودی ۳۷۰ کیلوگرم در صدر این دسته قرار دارند و ژانگ از چین با ۳۶۰ کیلوگرم در رتبه سوم است.

زمان مسابقه: جمعه (۸ اردیبهشت)، ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران

گروه (A) دسته ۱۰۵ کیلوگرم:

محمدرضا براری با رکورد ورودی ۳۹۵ کیلوگرم در جایگاه نخست است و علی هاشمی دیگر ملی‌پوش کشورمان در این دسته با رکورد ورودی ۳۶۰ کیلوگرم در رتبه هفتم جای دارد. سئو از کره جنوبی با رکورد ورودی ۳۷۵ کیلوگرم دوم است و موچیدا از ژاپن و ایوان افرئموف از ازبکستان در رده‌های بعدی قرار دارند.

زمان مسابقه: شنبه (۹ اردیبهشت)، ساعت ۱۱ به وقت تهران

گروه (A) دسته ۱۰۵+ کیلوگرم:

در این وزن چن از تایپه با رکورد ورودی ۴۳۰ کیلوگرم در صدر ایستاده و رستم دوجانگابائف از ازبکستان با ۴۲۰ کیلوگرم در جایگاه دوم است. رامین ربیعی و همایون تیموری دو ملی‌پوش سنگین‌وزن کشورمان با رکورد ورودی ۴۰۰ کیلوگرم به همراه توچیف از ترکمنستان پس از در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

زمان مسابقه: شنبه (۹ اردیبهشت)، ساعت ۱۶:۴۵ به وقت تهران

 

پاسخی بگذارید