رئیس هیات تیروکمان مازندران خبر داد :
تاریخ: ۰:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۳
نام نویسنده: مهدی غلامی
مازندران نخستین دوره مسابقات تیروکمان ساحلی کشور را میزبانی خواهد کرد

رئیس هیات تیروکمان مازندران گفت که نخستین دوره مسابقات ساحلی تیراندازی با کمان قهرمانی کشور هفتم اردیبهشت ماه به میزبانی این استان در ساحل شهرستان ساری برگزار می شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حسین فرهادی شنبه شب در گفت‌ و گویی در خصوص این مسابقات اظهار داشت : نخستین دوره مسابقات ساحلی تیراندازی باکمان در حالی به میزبانی مازندران در ساحل ساری برگزار می‌شود، که تاکنون مسابقاتی دراین رشته درجهان نیز برگزار نشد و ساری از این حیث در تلاش برای ثبت و برگزاری این رویداد مهم است.
وی ادامه داد : این مسابقات در مسافت ۴۰ متر رشته ریکرو و کامپوند مردان و زنان در ساحل مجتمع تفریحی و رفاهی بهزیستی در ساحل فرح آباد ساری برگزار می شود.
رئیس هیات تیروکمان مازندران همچنین به برگزاری مرحله نخست مسابقات تیراندازی باکمان بیرون از سالن قهرمانی کشور مردان و زنان کشور به میزبانی ساری خبر داد و گفت : این مسابقات روزهای پنجم و ششم اردیبهشت با حضور کمانداران سراسر کشور در ورزشگاه شهدای ساری برگزار می‌شود.
فرهادی افزود : دراین مسابقات دو روزه کمانداران در دو ماده ریکرو به مسافت ۷۰ متر و کامپوند به مسافت ۵۰ متر باهم رقابت خواهند کرد.
وی یادآورشد که تاکنون حدود ۱۴۰ کماندار مرد و زن برای شرکت در دو مسابقه مهم ساحلی و قهرمانی کشور بیرون از سالن در ساری نام نویسی و اعلام آمادگی کردند.
او افزود : آئین اختتامیه مسابقات تیراندازی باکمان بیرون از سالن قهرمانی کشور با حضور رئیس فدراسیون و مسئولان استانی چهارشنبه شب برگزار می شود.

پاسخی بگذارید