تاریخ: ۱۸:۵۷ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

ثبت نام نهایی کاروان ورزش ایران در چهارمین دوره بازی های کشورهای اسلامی در باکوآذربایجان انجام شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، نشست ثبت نام نهایی کاروان ورزش کشورهای شرکت کننده در بازی های کشورهای اسلامی با حضور سرپرستان و معاونان آنها در باکو برگزار شد. سید سعید افتخاری معاون کاروان اعزامی ایران در این نشست حضور داشت.

از مهمترین موارد دستور جلسه این نشست برای کشورمان تائید موارد ثبت نام ورزشکاران رشته های مختلف در ماده های گوناگون و همچنین آخرین آمار شرکت کنندگان برای صدور کارت های شناسایی بود که در اختیار مسئولان برگزاری رقابتها قرار گرفت.

در بخش دیگری از این جلسه، مسئولان اسکان دهکده ورزشکاران گزارشی از نحوه تخصیص آپارتمان ها و همچنین تعداد اتاق ها و تخت های کاروان در مقاطع مختلف ورود تیم ها ارائه دادند  و از سوی نماینده کشورمان در این نشست، آخرین آمار تقریبی از تعداد احتمالی ورزشکاران و همراهان حاضر در مراسم افتتاحیه، در اختیار مسئولان برگزاری قرار گرفت تا برنامه ریزی های لازم  در این زمینه بعمل  آید.

در خاتمه نشست فوق مقرر گردید تا گروهی از مسئولین متشکل از سرپرست، معاونین و چند تن از کادر اجرایی به منظور رسیدگی به امور مختلف اعم از تحویل محل اسکان،حمل و نقل و آشنایی با بخش های مختلف، چند روز قبل از ورود تیم ها به دهکده بازیها،عازم باکو شوند تا زمینه های لازم به منظور شرکت موفق کاوران ورزشی کشورمان در این دوره از بازیها فراهم گردد./مهر

پاسخی بگذارید