تاریخ: ۱۸:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی جوانان و امید جودو گفت: وضعیت نماینده‌های تیم اعزامی جودو به بازی‌های کشورهای اسلامی خوب است و سعی می‌کنیم در اردوی پیش‌رو آنها را به اوج آمادگی برسانیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا منصوری  در مورد شرایط ملی‌پوشان جودوی کشورمان عنوان کرد: تمرینات به خوبی در حال پیگیری است و نفرات روزی ۲ نوبت مشغول تمرین هستند. وضعیت تیم و به ویژه سعید ملایی و علیرضا خجسته بسیار عالی است و سعی می‌کنیم تا زمان شروع باز‌ی‌های کشورهای اسلامی این دو جودوکار به اوج آمادگی برسند.

وی ادامه داد: تنها یک مرحله اردو تا زمان اعزام به این مسابقات باقی است و با توجه به این موضوع شرایط تمرینات به نوعی برنامه‌ریزی شده که بهترین استفاده از زمان برده شود. بعد از بازگشت از باکو بلافاصله تمرینات برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا که به میزبانی هنگ‌کنگ برگزار می‌شود، آغاز خواهد شد و بعد از یک هفته تمرین راهی این میدان می‌شویم.

سرمربی تیم جوانان و امید جودو اظهار داشت: با تیمی جوان راهی رقابت‌های قهرمانی آسیا می‌شویم اما با این حال ناامید نیستیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در این مسابقات بهترین نتیجه را بگیریم. قطعا رقابت‌های قهرمانی آسیا با وجود برخی قدرت‌های جودو دنیا در این قاره میدان سخت و نفس‌گیری خواهد بود.

وی در مورد عدم اعزام تیم به رقابت‌های بین‌المللی باکو نیز گفت: با توجه به روند گرفتن ویزای ورزشی و عدم انجام امور در زمان مناسب از سوی کشور میزبان نتوانستیم این سفر را انجام دهیم. طبق قاعده برگزار کنندگان باید دعوتنامه را به سفارت خودشان بدهند و بعد از تایید سفارتخانه تیم میهمان روادید دریافت کند. این موضوع با تاخیر انجام شد و به همین دلیل از نظر زمانی کمی با مشکل روبه‌رو شدیم/تسنیم

پاسخی بگذارید