تاریخ: ۱۸:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که سرمربی جوان آبی‌پوشان باید فصل آینده در استقلال بماند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،علی جباری ، درباره حضور علیرضا منصوریان در کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال اظهار داشت: جلسه‌ای در کار نبود، اعضای کمیته در حال بحث در خصوص مسائل فنی استقلال بودند که منصوریان وارد اتاق شد و بحث را با حضور سرمربی استقلال ادامه دادیم. به او بابت نتایج استقلال در نیم فصل دوم تبریک گفتیم و آرزو کردیم که استقلال علاوه بر صعود از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا، بتواند به مقام نایب قهرمانی لیگ دست پیدا کند.

وی افزود: منصوریان مصمم بود که استقلال به عنوان سرگروه راهی مرحله بعد شود. این توانایی را در او می‌بینم که بتواند با بازیکنانی که در نیم فصل دوم خوب شده‌اند، مقابل الاهلی پیروز شده و در لیگ هم در جایگاه دوم قرار بگیرد.

رئیس کمیته پیشکسوتان استقلال در پاسخ به این سؤال که اعضای کمیته چه توصیه‌هایی به منصوریان کردند، گفت: مسائل فنی کوچکی بود که توصیه کردیم به آن توجه کنند. او هم قبول کرد که باید به این مسائل توجه شود. برای فصل آینده باید او را در استقلال حفظ کنند، چرا که کارنامه‌اش خوب بوده است. تیم جوان شده و برای فصل آینده موفقیت استقلال با او را می‌بینم. منصوریان خواسته‌هایی دارد که فکر نکنم خیلی زیاد باشد و می‌توانند برآورده کنند./تسنیم

پاسخی بگذارید