تاریخ: ۱۸:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی برگزاری دیدار تراکتورسازی – استقلال را بدون مشکل دانست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،جواد ششگلانی درباره برگزاری دیدار تراکتورسازی – استقلال، اظهار داشت: خدا را شکر همه چیز آن‌طور که پیش‌بینی کرده بودیم پیش رفت و هیچ مشکلی پیش نیامد. خوشبختانه با همکاری و هماهنگی‌های انجام شده، دیدار تراکتورسازی – استقلال به بهترین شکل ممکن برگزار شد. البته باشگاه تراکتورسازی و کانون هواداران این باشگاه همکاری زیادی در برگزاری این دیدار داشتند و همه بحث‌های مطرح شده در جلسه هماهنگی پیش از بازی، موبه‌مو اجرا شدند. پیروزی تراکتورسازی مقابل استقلال، پیروزی شیرینی برای فوتبال تبریز و باشگاه تراکتورسازی بود. این برد را به باشگاه تبریزی تبریک می‌گویم. از نظر ما، نایب قهرمانی تراکتورسازی مسجل شده است.

وی جو موجود در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز را نسبت به دیدارهای گذشته بهتر دانست و تصریح کرد: من از حدود یک ساعت مانده به آغاز بازی، در ورزشگاه حضور داشتم. زمانی که من وارد ورزشگاه شدم، بازیکنان دو تیم در زمین بودند و بدن‌های‌شان را گرم می‌کردند. از ابتدای ورود ما به ورزشگاه، هیچ‌گونه بی‌احترامی به تیم حریف انجام نشد و هواداران تراکتورسازی هم فقط تیم خودشان را تشویق می‌کردند.

رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان شرقی در مورد اتفاقات پایان بازی، گفت: متأسفانه بعد از بازی که بازیکنان دو تیم در حال ترک ورزشگاه بودند، هواداران تیم استقلال به برخی از بازیکنان تیم تراکتورسازی بی‌احترامی کردند که این موضوع باعث به وجود آمدن درگیری مختصری شد. البته این درگیری چندان جدی نبود و بیشتر در حد یک «بگو مگو» بود.

ششگلانی با اشاره به سقوط تیم فوتبال ماشین‌سازی به لیگ دسته یک، خاطرنشان کرد: ما هم از سقوط ماشین‌سازی به دسته یک ناراحت شدیم. قرار است پس از اتمام مسابقات، جلسه‌ای برگزار و دلایل نتایج ضعیف ماشین‌سازی را بررسی کنیم.

وی درباره نامه اعتراضی تیم ماشین‌سازی به رئیس فدراسیون فوتبال، درباره عملکرد داور این تیم مقابل ذوب‌آهن، گفت: به هر حال این حق باشگاه‌هاست. ماشین‌سازی هم تشخیص داده که حقش ضایع شده است و به همین خاطر، به فدراسیون فوتبال و برخی نهادهای دیگر نامه نوشته است./تسنیم

پاسخی بگذارید