تاریخ: ۱۸:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

رئیس فدراسیون هندبال گفت: دوره مدیریت سنتی گذشته و اگر با علم مدیریتی مدرن کار نکنیم از قافله ورزش روز جهان عقب می‌افتیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون هندبال، علیرضا رحیمی در اولین روز کاری محمدرضا رجبی دبیر فدراسیون هندبال در جمع کارکنان فدراسیون گفت: دوره مدیریت سنتی گذشته و باید بپذیریم که اگر با علم و شیوه جدید مدیریتی مدرن نخواهیم کار کنیم از قافله ورزش روز جهان عقب می‌افتیم.

وی افزود: در ورزش ما عرف بر این قرار گرفته که همه برای انجام هر کاری فقط رئیس را می‌شناسند و حتی برای جزیی‌ترین امور به رئیس فدراسیون مراجعه می‌کنند حال آنکه دبیر در فدراسیون همه امور فنی و اجرایی را باید انجام دهد و فقط در تصمیم‌گیری‌های کلان است که رئیس فدراسیون ورود می‌کند و امیدواریم این رویه و شیوه مدیریتی مدرن با حضور یک دبیر جوان و مسلط به امور هندبال از طریق وی به انجام برسد.

محمدرضا رجبی کاپیتان و ملی پوش سال‌های اخیر هندبال ایران نیز با بیان اینکه دبیری فدراسیون بزرگ هندبال هم افتخار است و هم مسئولیتی بسیار سنگین گفت: امیدوارم با همکاری خانواده هندبال و همه بزرگان و پیشکسوتان بتوانم در این راه مهم و بزرگ برآورنده انتظارات جامعه هندبال ایران باشم.

سرپرست دبیری فدراسیون هندبال افزود: هندبال ایران نیاز به همدلی و اتحاد و رفاقت همه دلسوزان و عاشقان این رشته ورزشی دارد و با شناختی که من از هندبال آسیا دارم اطمینان دارم که با اتحاد و همدلی و همچنین برنامه‌هایی که آقای رحیمی طراحی می‌کنند به زودی جایگاه شایسته خودمان را در هندبال آسیا و جهان باز خواهیم یافت.

محمدرضا رجبی روز پنج‌شنبه گذشته به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون هندبال انتخاب و معرفی شد.

پیش از رجبی آقای فرامرز می آبادی این سمت را برعهده داشت که با استعفای وی محمدرضا رجبی از سوی رییس فدراسیون هندبال به عنوان دبیر جدید فدراسیون معرفی شد./تسنیم

پاسخی بگذارید