تاریخ: ۱۸:۲۱ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان گفت: همه فکر می‌کنند که هر تیمی چهارم شود سهمیه گرفته ولی چهارم شدن بخشی از کار است و نتیجه بازی تراکتورسازی و نفت هم بخشی دیگر.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محسن طاهری  در خصوص عملکرد سپاهان در چهار هفته اخیر و کسب ۱۰ امتیاز اظهار داشت: خداراشکر می‌کنم که تیم نتایج خوبی می‌گیرد و هواداران  رو به جلو بودن  سپاهان را در نتایجی که کسب شده احساس کردند, ما هم از این نتایج راضی هستیم.

وی در خصوص ادامه همکاری با کرانچار گفت: با کرانچار در حال مذاکره هستیم تا به توافقات لازم برسیم و از خدمات هم منتفع شویم. در صورت رضایت طرفین وی به همکاری با باشگاه برای فصل آینده ادامه می‌دهد.

مدیرعامل سپاهان در خصوص دو دیدار باقیمانده لیگ و کسب سهمیه آسیا یادآور شد: کسب سهمیه سپاهان به بازی تراکتورسازی و نفت تهران  بستگی دارد. همه فکر می‌کنند که هر تیمی چهارم شود سهمیه گرفته ولی چهارم  شدن بخشی از کار است و نتیجه بازی تراکتورسازی و نفت هم بخشی دیگر. تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بازی‌های خوبی ارائه دهیم و در تلاشیم نتایج لازم را کسب کنیم.

طاهری  در خصوص مذاکرات خلیل‌زاده و پرسپولیس تصریح کرد: قرارداد خلیل‌زاده تا پایان  فصل جاری است و بازیکن آزاد محسوب می‌شود. از طرف پرسپولیس نیز صحبتی با باشگاه سپاهان انجام نشده و ما هم در شبکه‌های مجازی این شایعات را شنیدیم. هم شجاع خلیل‌زاده بازیکنی حرفه‌ای است و هم باشگاه پرسپولیس شرایط حرفه‌ای را رعایت می‌کند و تا پایان فصل  صحبتی با بازیکن نمی‌کند.

وی در پایان گفت: خلیل‌زاده تا پایان فصل بازیکن سپاهان است و تا پیش از پایان لیگ تلاش می‌کنیم با بازیکنانی که مد نظر مربی است صحبت و قرارداد آنها را تمدید کنیم. خلیل‌زاده ار سرمایه‌های سپاهان است و امیدواریم در فصل آینده نیز از حضورش استفاده کنیم./تسنیم

پاسخی بگذارید