تاریخ: ۱۸:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تیم فوتبال خونه‌به‌خونه بابل که در اعتراض به رأی کمیته انضباطی قرار بود در دو دیدار باقیمانده لیگ دسته اول شرکت نکند از تصمیم خود صرف‌نظر کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،۴۸ ساعت پیش یعنی پنجشنبه هفته گذشته جواد حسن‌زاده امیری قائم مقام باشگاه خونه‌به‌خونه بابل در اعتراض به رأی کمیته انضباطی مبنی بر تکرار دیدار این تیم مقابل نساجی قائمشهر، اعلام کرد که خونه‌به‌خونه در دو دیدار باقیمانده لیگ دسته اول شرکت نخواهد کرد اما اکنون این باشگاه از تصمیم خود صرفه‌نظر کرده و قرار است به مسابقات ادامه دهد.

میرشاد ماجدی سرپرست تیم خونه‌به‌خونه  با تأیید این خبر اظهار داشت: مالک باشگاه خونه‌به‌خونه با وجود اینکه چند روز گذشته پدر بزرگوارش را از دست داده‌ و شرایط روحی خوبی ندارد اما دستور داد که به خاطر فوتبال ایران و روح جوانمردی در دو دیدار باقیمانده شرکت کنیم. ما هنوز هم معتقدیم رأی کمیته انضباطی عادلانه نبوده و تصمیماتی غیر فوتبالی در این مورد اتخاذ شده وگرنه اگر تصمیمات فوتبالی بود همان رأی نخست که با گزارش ناظر مسابقه و داور گرفته شده بود، باید عملی می‌شد.

وی افزود: همه مردم بابل از رأی کمیته انضباطی ناراحت هستند اما همانطور که گفتم به احترام جامعه فوتبال و فوتبال پاک به مسابقات ادامه خواهیم داد./تسنیم

پاسخی بگذارید