تاریخ: ۱۸:۱۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

فدراسیون فوتبال کشورمان پس از اطلاع از مصدومیت نگران کننده میلاد محمدی و بستری شدنش در بیمارستان شهر گروژنی نامه‌ای به باشگاه ترک گروژنی ارسال کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)به نقل از سایت باشگاه ترک گروژنی، میلاد محمدی ۲ بازی اخیر تیمش در لیگ برتر روسیه برابر تیم‌های آرسنال و اورنبورگ به دلیل مصدمیت از دست داد. این طبیعت فوتبال است که بازیکنان در خلال تمرین هم همانند بازی‌های رسمی با مصدومیت مواجه می‌شوند.

زمانی که میلاد محمدی در بیمارستان بستری شده بود نامه‌ای از سوی فدراسیون فوتبال ایران به باشگاه ترک گروژنی ارسال و در آن تاکید شد که او بازیکن کلیدی برای تیم ملی کشورمان محسوب می‌شود.

سایت ترک گروژنی در ادامه این خبر نوشته است: آخرین بازی تیم ملی فوتبال ایران برابر چین که با پیروزی یک بر صفر ایران پایان یافت هنوز در خاطره میلاد محمدی باقی مانده است.

میلاد محمدی در این رابطه گفت: اتمسفر فوق‌العاده‌ای بود و ۱۰۰ هزار نفر به ورزشگاه آزادی تهران آمده بود. در بازی آینده برابر ازبکستان نیز با توجه به خواسته سرمربی به دنبال نتیجه خوبی هستیم. با پیروزی می‌توانیم صعودمان به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه را قطعی کنیم.

ملی‌پوش ایرانی تیم ترک گروژنی سپس با تمجید از هواداران تیمش و بازی برابر آنژی گفت: ما بهترین بازی‌های خود را برای هواداران در لیگ برتر روسیه به نمایش خواهیم  گذاشت. سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی تیم آنژی نیز یکی از بازیکنان خوبی است که خوشحالم با او دیدار می‌کنم.

تیم‌های ترک گروژنی و آنژی امروز (شنبه) در چارچوب هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر روسیه به مصاف هم می‌روند. حضور میلاد محمدی در ترکیب تیم ترک گروژنی هنوز قطعی نیست اما سعید عزت‌اللهی به احتمال فراوان برای آنژی بازی می‌کند./تسنیم

پاسخی بگذارید