تاریخ: ۱۸:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

معاون نخست‌وزیر روسیه از ورزشگاه لوژنیکی مسکو به عنوان زینت کشورش و فوتبال روسیه در جام‌جهانی ۲۰۱۸ یاد کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در ورزشگاه لوژنیکی مسکو مراسم و بازی افتتاحیه، ۲ بازی مرحله نیمه‌نهایی و فینال جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه برگزار خواهد شد. پیش از این مارات خوسنولین، معاون توسعه شهری شهرداری مسکو از آماده‌ شدن و تحویل ورزشگاه لوژینکی تا پایان ماه می ۲۰۱۷ میلادی به دست‌اندرکاران جام‌جهانی ۲۰۱۸ خبر داده بود.

در این میان ویتالی موتکو، معاون نخست‌وزیر و رئیس فدراسیون فوتبال روسیه که سمت ریاست کمیته سازماندهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ را نیز بر عهده دارد درباره ورزشگاه لوژنیکی مسکو به خبرگزاری تاس گفت: نگاه کنید. من از این ورزشگاه لذت می‌برم. بسیار لوکس است و فکر می‌کنم زینت روسیه و فوتبالش خواهد بود. بسیار خوب ساخته شد و می‌خواهم از سازندگان آن قدردانی کنم.

ورزشگاه لوژنیکی مسکو پس از پایان رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه فقط به تیم ملی فوتبال این کشور اختصاص خواهد یافت و دیدارهای باشگاهی در آن برگزار نمی‌شود.

جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار خواهد شد. روسیه همچنین میزبان جام کنفدراسیون‌ها در روزهای ۲۷ خرداد تا ۱۱ تیرماه سال جاری در شهرهای مسکو، سن‌پترزبورگ، کازان و سوچی با حضور۸ تیم ملی برتر فوتبال جهان است./تسنیم

پاسخی بگذارید