تاریخ: ۱۸:۰۴ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید اعتراف کرد که تیم او بخت بیشتری برای غلبه بر بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو ندارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،زین‌الدین زیدان در نشست خبری پیش از ال‌کلاسیکوی فردا شب (یکشنبه) که کهکشانی‌ها میزبان بارسلونا هستند، در پاسخ به این سؤال که تیمش را برای این بازی مهم چگونه آماده کرده است، گفت: ما به چنین بازی‌هایی عادت داریم. ال‌کلاسیکو هم یک بازی مثل سایر بازی‌هاست. درست که توجه زیادی به این بازی می‌شود اما ما می‌دانیم که تنها باید به کارهایی که تا الان انجام داده‌ایم ادامه دهیم. بردن این بازیکن به هیچ عنوان به معنای قهرمانی در لیگ نیست چرا که شش بازی دیگر باقی می‌ماند. ما الان فقط باید برای بازی فردا آماده شویم.

زیزو با اعلام اینکه مصدومیت گرث بیل برطرف شده است و او می‌تواند کهکشانی‌ها را در پذیرایی از بارسلونا همراهی کند، تأکید کرد: بیل همراه ما خواهد بود اما اینکه در ترکیب قرار می‌گیرد یا نه، فردا مشخص می‌شود.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش در بازی فرداشب نسبت به بارسلونا شانس بیشتری برای فتح ال‌کلاسیکو دارد، عنوان کرد: خیر به هیچ عنوان چون ال‌کلاسیکو مسابقه‌ای است که باید در آن خوب بازی کنیم، بجنگیم و با تمام وجود تلاش کنیم. من در این بازی نسبت به بارسلونا شانس بیشتری برای کسب پیروزی نداریم. مردم البته می‌توانند این طرز تفکر را داشته باشند که یکی از دو تیم نسبت به دیگری شانس بیشتری برای کسب پیروزی دارد. ال‌کلاسیکو همیشه بازی خاصی است اما این بازی هم ۳ امتیاز دارد. از زمانی که داور در سوت خود بدمد، ما باید برای بردن این بازی تلاش کنیم.

زیدان درباره نیمار و اینکه آیا بخشودگی دو جلسه باقی‌مانده از محرومیت سه جلسه‌ای او (به خاطر کف زدن برای داور چهارم بازی تیمش برابر مالاگا) عادلانه خواهد بود، گفت: نمی‌دانم که آیا او به این بازی خواهد رسید یا نه. من هیچ نظری ندارم. ما فردا با یک تیم روبه‌رو هستیم و باید با آن رقابت کنیم.

تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم می‌روند./تسنیم

پاسخی بگذارید