تاریخ: ۱۰:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

چند روز از پخش برنامه نود گذشته اما حاشیه‌های آن برای پرسپولیسی‌ها همچنان ادامه دارد

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دوشنبه هفته گذشته بود كه پنج بازیكن پرسپولیس مقابل دوربین برنامه نود نشستند تا با شوخی و خنده مصاحبه ای جذاب با برنامه عادل فردوسی پور داشته باشند. این برنامه در آن لحظاتی كه پخش می‌شد شاید برای هواداران جذاب بود اما در ادامه، حاشیه‌هایی برای باشگاه پرسپولیس داشت.
هنوز برنامه نود تمام نشده بود كه جلال حسینی با یكی از رسانه‌ها مصاحبه كرد و عصبانیت خود را از حرف هایی كه بازیكنان پرسپولیس زده بودند نشان داد.
در آن برنامه مهدی طارمی، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان و كمال كامیابی نیا مقابل دوربین نود نشسته بودند و شوخی‌هایی با چند بازیكن پرسپولیس كردند كه ناراحتی هایی را درست كرده بود. از جمله افرادی كه از این ماجرا ناراحت شده بود ، سید جلال حسینی بود كه به عنوان بزرگ تر تیم، در زمین جدی تر از سایر بازیكنان برخورد می كند و این ۵ بازیكن پرسپولیس، جدی بودن‌های سید جلال را سوژه شوخی های خود كرده بودند.
فردای آن روز مجددا انتقاداتی از بازیكنان جوان پرسپولیس شد كه چرا در آن برنامه با بزرگ تر های تیم شوخی كرده اند. در این میان، مصاحبه ها و پست‌های اینستاگرامی بازیكنان هم تاثیر نداشت رابطه سیدجلال را با آن بازیكنان صاف نكرد. حتی برانكو هم به عنوان سرمربی تیم از این حركت بازیكنان جوان تیمش ناراحت شد.
حالا روزنامه گل در صفحه اول خود خبر داده كه برانكو به سید جلال قول داده تا با طارمی و مسلمان برخورد كند. البته اینكه در آستانه مسابقه مهم در لیگ قهرمانان آسیا چنین اتفاقی رخ دهد بعید است و اگر هم برانكو قصد برخورد با بازیكنانش را داشته باشد، آن را به بعد از بازی در لیگ قهرمانان موكول می‌كند./خبرآنلاین

پاسخی بگذارید