تاریخ: ۵:۳۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
نام نویسنده: sobhan

رییس انجمن مهارت های فردی ورزش های همگانی مازندران از برگزاری نخستین دوره مسابقات ملی ثبت رکورد ایران در بهشهر خبر داد.   به گزارش مازند اسپرت ؛ مواود کفشی گفت : این دوره از مسابقات با حضور برترین رکورد شکنان کشور سیزدهم شهریور در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار می شود.وی افزود : […]

plll22رییس انجمن مهارت های فردی ورزش های همگانی مازندران از برگزاری نخستین دوره مسابقات ملی ثبت رکورد ایران در بهشهر خبر داد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛ مواود کفشی گفت : این دوره از مسابقات با حضور برترین رکورد شکنان کشور سیزدهم شهریور در سالن شهید هاشمی نژاد بهشهر برگزار می شود.
وی افزود : در این دوره از مسابقات بیش از یکصد ورزشکار از سراسر کشور حضور دارند که امیدواریم شاهد درخشش ورزشکاران بهشهری در رشته های مختلف ورزشی باشیم.
کفشی با اعلام اینکه این دوره از مسابقات در بیش از ۱۰ رشته ورزشی برگزار می شود ، یادآور شد : دراز و نشست، شنا سوئدی، شنا باستانی، بارفیکس، روپایی با توپ فوتبال، روپایی با توپ تنیس، روپایی همراه با دویدن، طناب زنی همراه با دویدن، طناب زنی جفت پا، هد زدن با توپ، پارالل، حلقه، پرش طول، پرش ارتفاع و میل زنی در ۱۲۰ دقیقه از جمله این رشته ها است.
رییس انجمن مهارت های فردی ورزش های همگانی مازندران گفت : تلاش می کنیم در این رقابت ها زمینه مناسب برای شرکت همه رکوردشکنان را فراهم کنیم تا بدین طریق سطح این مسابقات را بیش از پیش ارتقا دهیم.
شهرستان بهشهر در شرق مازندران واقع شده است.

پاسخی بگذارید