تاریخ: ۹:۴۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم نیجریه‌ای پیکان گفت: به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای حقم است تیم آینده خود را مشخص کنم اما تا آخر فصل در این مورد صحبتی نمی‌کنم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،گادوین منشا در این فصل با زدن ۱۴ گل (تا اینجای رقابت‌ها) هم در کورس رقابت با گلزنان لیگ بود و هم اینکه توانست توجه تیم‌های بزرگ و مدعی ایران را به خود جلب کند. حالا منشا با پیشنهادات زیادی از سوی این تیم‌ها مواجه شده است اما گفت‌وگو این بازیکن کاملا نشان می‌دهد که او چه تیمی را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرده است.

پیکان باز هم با دبل تو برنده شد!
بازی با سیاه‌جامگان خیلی سخت بود اما خوشبختانه در این بازی عملکرد هوشمندانه‌ای داشتیم و یک برد با ارزش را بدست آوردیم. خوشحالم که در این پیروزی نقش داشتم و به آنچه می‌خواستیم رسیدیم.

 چرا بین گلزنی‌هایت وقفه ایجاد می‌شود و چند بازی در میان گل می‌زنی؟
این موضوع بستگی به شیوه بازی تیم و حریف پیش‌روی‌مان دارد. من هر بازی سعی می‌کنم بهترین عملکرد را در زمین داشته باشم و و طبیعی است که از گلزنی هم لذت می‌برم. مهم این است که در هر بازی چند موقعیت گلزنی نصیبم می‌شود و کار گروهی تیم چطور است.

 با صدر جدول گلزنان لیگ فقط دو گل فرصت داری، فکر می‌کنی بتوانی آقای گل شوی؟
خیلی دوست دارم این اتفاق رخ دهد و همه تلاشم را برای کسب عنوان آقای گلی انجام خواهم داد. مهدی طارمی بهترین عملکرد را در این فصل داشته و رقابت سختی با او و دیگر مهاجمان دارم با این حال تا بازی آخر سعی خود را خواهم کرد و اگر نتوانم آقای گل شوم چیزی را از دست نداده‌ام.

برای فصل آینده تصمیم گرفته‌ای که در چه تیمی بازی کنی؟
حق مسلم من است که به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای برای آینده‌ام تصمیم بگیرم. البته از من نخواهید که الان در مورد تیم آینده‌ام صحبت کنم چرا که در کوران بازی‌ها هستیم و تمرکزم روی بازی‌های باقی مانده پیکان است.

تو با مسئولان باشگاه پرسپولیس مستقیم مذاکره کردی و به تواق هم رسیدی، این‌طور نیست؟
(می‌خندد) برای من هنوز فصل تمام نشده و اجازه دهید بعد از اتمام فصل به این سوال شما پاسخ بدهم. آن موقع خودتان خواهید دید چه اتفاقی رخ خواهد داد.

 گویا با پیشنهادات زیادی از تیم‌های بزرگ ایران مواجه‌ شده‌ای؟
بله همین طور است. همان‌طور که گفتم فعلا روی بازی‌های باقی مانده پیکان تمرکز کرده‌ام.

 گویا زندگی در تهران را هم به هر شهر دیگری در ایران ترجیح می‌دهی با این شرایط تیم آینده‌ات قطعا تهرانی است؟!
شما اطلاعات خوبی از من دارید(با خنده). به هر حال تهران شهر زیبایی است و طبیعی خواهد بود که اینجا را دوست داشته باشم. البته ایران شهرهای زیبای دیگری هم دارد که تعریف‌های آن را زیاد شنیده‌ام.

به نظرت پرسپولیس شایسته قهرمانی لیگ بود؟
صدر در صد. پرسپولیس تیم بزرگی است و این فصل عالی کار کرد. آنها بازیکنان خوبی را در اختیار دارند و خیلی سخت می شود این تیم را شکست داد. فاصله‌ای که پرسپولیس با تیم‌های دیگر جدول دارد به خوبی تفاوت این تیم را با آنها نشان می‌دهد. در کل می‌خواهم بگویم پرسپولیس در حال حاضر بهترین تیم ایران است./تسنیم

پاسخی بگذارید