صحبت های جالب برادر هادی نوروزی در گفت و گویی اختصاصی با مازنداسپرت؛
تاریخ: ۹:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
مهدی نوروزی:دلجویی از هانی نوروزی دیگر فایده ای ندارد !

مهدی نوروزی : برای جشن قهرمانی قرار گذاشتند که هانی جام را بالای سر ببرد و در جشن حضور داشته باشد که متاسفانه به قولشان عمل نکردند و این اتفاق میسر نشد.

تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان لیگ برتر فوتبال کشور شد و در مراسم جشن قهرمانی خانواده کاپیتان فقید پرسپولیس , هادی نوروزی هم به دعوت از باشگاه پرسپولیس جضور داشتند که در این مراسم اهدای جام  هانی نوروزی جام را بالای سر ببرد که متاسفانه این اتفاق عملی نشد . از این رو مهدی نوروزی برادر مرحوم هادی نوروزی که در استادیوم حضور داشت و شاهد این اتفاقات بود در گفت و گویی اختصاصی با مازند اسپرت (مازند ورزش)، گفت: برای حضور در جشن قهرمانی از طرف باشگاه پرسپولیس دعوت شده بودیم. روز بازی در هتل مستقر شدیم و در هتل  دکتر طاهری عنوان کردند که در در مراسم جشن قهرمانی, هانی حضور پیدا کند و جام را بالای سر ببرد . هنگامی که وارد استادیوم شدیم در VIP مستقر شدیم .  بعد از بازی حدود ۴۰ دقیقه پشت در بودیم که هانی وارد زمین و جشن قهرمانی بشود که ماموران نیروی انتظامی مانع حضور هانی شدند . این اتفاق باعق دلخوری و ناراحتی ما و هواداران شد و در حالی که هانی بسیار اشک میریخت از استادیوم خارج شدیم.

مهدی نوروزی در پاسخ به این سوال که , باشگاه عنوان کرده است  که برای دلجویی از هانی و خانواده مرحوم نوروزی در کپورچال جشن قهرمانی خواهد گرفت گفت: باید راجع به این قضیه فکر کنیم که این اتفاق چطور پیش خواهد رفت. به نظر من دلجویی دیگر فایده ای ندارد. هادی جانش را در پرسپولیس از دست داد و از مسولان تیم و سازمان لیگ توقع چنین رفتاری رو نداشتیم.

برادر مرحوم نوروزی در مورد اینکه مسولان سازمان لیگ نداشتن آی دی کارت را مانع حضور هانی عنوان کردند گفت : در جشن قهرمانی بازیکنان با فرزندانشان حضور داشتند که آی دی کارتی در کار نبود و اگر یکی از بازیکنان حتی یک درصد غیرت و تعصب هادی را به خرج میداد و با هانی وارد جشن قهرمانی می شد دیگر این اتفاق به وجود نمی آمد و دل هانی هم از این موضوع و نامهربانی نمی شکست.

نوروزی در ادامه گفت : ۲ سال در باشگاه صحبت از هادی و هانی بود و در دقیقه ی ۲۴ هر بازی هم یاد و خاطره ی برادر عزیزم هادی را زنده نگه میداشتند و برای جشن قهرمانی این تیم هم قرار گذاشتند که هانی جام را بالای سر ببرد و در جشن حضور داشته باشد که متاسفانه به قولشان عمل نکردند و این اتفاق میسر نشد.

برادر کاپیتان فقید تیم پرسپولیس در پایان گفت: ما طبیعتا دلخور شدیم ولی خدا را شکر هواداران تیم همیشه از ما حمایت کردند و یاد و خاطره ی هادی عزیز را زنده نگه داشتند.در مراسم جشن قهرمانی , هواداران و هانی به آرزوی خود نرسیدند. بهرحال برای این تیم در بازیهای پیش رو به ویژه بازی های آسیایی آرزوی موفقیت میکنیم و سعی ما بر این است که هانی این قضیه را فراموش کند چون کار دیگری نمی توان انجام داد.

 

پاسخی بگذارید