در پایان لیگ برتر کانوپولوی بانوان؛
تاریخ: ۲۲:۳۳ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: علی احمدی
اردوگاه شهید رسولی نوشهر سوم شد و فریدونکناری ها مقامی نیاوردند + نتایج و تصاویر

با برگزاری هفته پایانی رقابت های لیگ برتر کانوپولوی بانوان اردوگاه شهید رسولی نوشهر سوم شد و فریدونکناری ها مقامی نیاوردند

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دریاچه آزادی امروز ۳۱ فروردین ماه میزبان هفته پایانی لیگ برتر کانوپولوی بانوان بود. در این هفته از رقابت ها ۱۰ مسابقه برگزار و در نهایت تیم های برتر مشخص شدند.
بر این اساس آوای شهرکرد(۱) ۱۰ بر ۰ تجهیزات قایقرانی سپاهان اصفهان را در هم کوبید، آوای شهرکرد(۲) ۴ بر ۱ راهبران بندر فریدون کنار را برد.

تجهیزات سپاهان ۴ بر ۴ با اردوگاه شهید رسولی نوشهر مساوی کرد، آوای شهرکرد(۱) ۱۰ بر ۰ راهبران بندر فریدون کنار را از پیش رو برداشت، آوای شهرکرد(۲) ۱۰ بر ۰ از سد اردوگاه شهید رسولی نوشهر گذشت، راهبران بندر فریدون کنار ۷ بر ۰ تجهیزات قایقرانی سپاهان را شکست داد.

آوای شهرکرد(۱) ۱۵ بر ۰ اردوگاه شهید رسولی نوشهر را مغلوب کرد، آوای شهرکرد(۲) ۱۰ بر ۰ بر تجهیزات قایقرانی سپاهان غلبه کرد، راهبران بندر فریدون کنار ۷ بر ۲ در مقابل اردوگاه شهید رسولی نوشهر به پیروزی رسید و آوای شهرکرد(۱) ۵ بر ۰ آوای شهرکرد (۲) را برد.
بر این اساس در پایان نهمین دوره لیگ برتر کانوپولوی بانوان باشگاه آوای شهرکرد(۱) با ۲۴ امتیاز قهرمان شد، آوی شهرکرد(۲) با ۱۸ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و اردوگاه شهید رسولی نوشهر با ۷ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

و تصا

پاسخی بگذارید