در پایان مسابقات کاتا قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی، تهران به مقام قهرمانی دست یافت.
تاریخ: ۱۷:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در این رقابت‌ها که روز پنج شنبه در مجموعه ورزشی کبگانیان تهران و در حضور افسانه باقری نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته و باحضور ۳۶۸ کاتارو و قضاوت ۳۵ داور برگزار شد؛ تیم تهران با ۳ طلا، یک نقره و ۳ برنز بهترین […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، در این رقابت‌ها که روز پنج شنبه در مجموعه ورزشی کبگانیان تهران و در حضور افسانه باقری نایب رئیس بانوان فدراسیون کاراته و باحضور ۳۶۸ کاتارو و قضاوت ۳۵ داور برگزار شد؛ تیم تهران با ۳ طلا، یک نقره و ۳ برنز بهترین عملکرد را داشت و در مجموع مدال‌ها به مقام نخست دست یافت.
کاتاروهای اصفهان با یک طلا و یک برنز در مکان دوم جدول توزیع مدال‌ها قرار گرفتند.

نمایندگان مازندران نیز با ۲ نقره و ۲ برنز و کاتاروهای خراسان رضوی با یک نقره در جای سوم و چهارم ایستادند. فارس هم با یک برنز تیم‌ پنجم پیکارهای انتخابی نام گرفت.
بر اساس این گزارش، نفرات و تیم های اول تا سوم مشترک رقابت‌های پنج شنبه به انتخابی چهارم اردیبهشت ماه دعوت می‌شوند تا برترین ها در اولویت اعزام به مسابقات قهرمانی اسیا که تیر ماه در قزاقستان برگزار می شوند قرار بگیرند.

کاتا نوجوانان: زینب السادات حسینی از تهران مقام نخست را بدست آورد، پریا حیدری از خراسان رضوی دوم شد، کیمیا بیرقی از تهران و تینا شعبانی از اصفهان عنوان مشترک سومی را کسب کردند.

کاتا جوانان: حدیث جمالی از تهران اول شد، شایسته اصغر پور از تهران در مکان دوم ایستاد، آرزو لونجی از مازندران و فاطمه براتی از فارس سوم مشترک شدند.

کاتا تیمی نوجوانان و جوانان: اصفهان مقام نخست را کسب کرد، مازندران در مکان دوم قرار گرفت، کاتا تیمی تهران و فارس هم مدال برنز را بین خود تقسیم کردند.

رده سنی زیر ۲۱ سال: فاطمه صادقی از تهران اول شد، مائده استادی از مازندران در مکان دوم ایستاد، فاطمه میروردی زاده از تهران و مریم زمانی از مازندران ‌مشترکا بر سکوی سوم ایستادند./تسنیم

پاسخی بگذارید