تیم روستوف مهیای نبرد طلسم‌شکن و حساس‌ترین بازی هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر روسیه برابر تیم صدرنشین اسپارتاک مسکو می‌شود.
تاریخ: ۱۷:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۲/۰۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، تیم روستوف با بهره‌مندی از سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی عصر فردا (شنبه) در بازی خانگی هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر روسیه در ورزشگاه شماره ۲ المپیک از تیم صدرنشین اسپارتاک مسکو و مدعی اصلی قهرمانی فصل جاری این رقابت‌ها میزبانی می‌کند. در این میان یاران سردار آزمون به دنبال طلسم‌شکنی […]

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، تیم روستوف با بهره‌مندی از سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی عصر فردا (شنبه) در بازی خانگی هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر روسیه در ورزشگاه شماره ۲ المپیک از تیم صدرنشین اسپارتاک مسکو و مدعی اصلی قهرمانی فصل جاری این رقابت‌ها میزبانی می‌کند.

در این میان یاران سردار آزمون به دنبال طلسم‌شکنی در نبرد با زسکا مسکو هستند. روستوفی‌ها در ۵ بازی اخیر لیگ برتر روسیه برابر تیم‌های ترک گروژنی، سامارا، کراسنودار، لوکوموتیو و زسکا مسکو به نتایج تساوی بدون گل دست یافتند. این روند نتیجه‌گیری باعث شد تا امیدهای روستوف برای کسب سهمیه اروپایی کمتر شود. سردار آزمون و یارانش برای اوج‌گیری در جدول رده‌بندی نیاز مبرمی به شکست صدرنشین لیگ برتر روسیه و کسب هر ۳ امتیاز دارند. در جدول رده‌بندی تیم اسپارتاک مسکو با ۵۴ امتیاز صدرنشین است و روستوف ۳۳ امتیازی رتبه نهم را در اختیار دارد.

تصاویری از آخرین تمرین تیم روستوف پیش از مصاف با اسپارتاک مسکو را مشاهده می‌کنید:/فارس

پاسخی بگذارید